Sosyal Medyada Biz}

Şehirlerarası Kurye

Metropol kentlerin başında gelen İstanbul’dan Ankara, Bursa, İzmit gibi yakın çevrelere teslim süresi aynı günü kapsamakta ve acil ve önemli evraklarınızı zamanında teslim işlemini gerçekleştirmektedirler. Kurye merkezlerini arayarak gönderiniz olduğunu bildirmeniz halinde kuryelerimiz evinizden gönderinizi alarak istediğiniz adrese teslim işlemini gerçekleştirmektedirler.

Teslim işlemi gerçekleştirildikten sonra sizlere sizinde istediğiniz yoldan telefon ya da mail ile bilgilendirme yapılmakta ve teslimat hakkında her türlü bilgiye sahip olmaktasınız. Şehirlerarası kurye hizmetinde taşınamayacak kriterde gönderiler bulunmaktadır.

Bunlar 10 kilodan ağır olan sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı maddeler taşınmamaktadır. Bunun dışında göndermek istediğiniz her türlü gönderinizin teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Günün her saatinde 7/24 şehirlerarası kurye hizmeti vermekte olup gönderilerinizin güvenli bir şekilde adrese ulaşmasına yardımcı olmaktayız. Hızlı bir şekilde zamanında teslim hizmeti ile hizmet vermekte olan kurye çalışanlarımız ile sizlerin gönderilerine gereken özen ve hassasiyeti göstermekte olup sizlerin bizlerden memnun kalmanız için elimizden gelen hizmeti vermekteyiz.

Sizlerde kurye işlemlerinizi gerçekleştirmek adına bizim sağladığımız avantajlardan yararlanabilir ve sağladığımız hizmeti kendi gözlerinizle görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN