Gümrük Kurye

Gümrük firmaları ile ilgili işlerinizde her türlü evrak ve paketinizin gümrüğe yetişmesi söz konusu olduğunda, firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Trafiğe takılmadan mümkün olabilen en hızlı şekilde hedef adrese ulaşabilen kuryelerimiz, zaman kaybı yaşama ihtimallerinizi en aza indirir.

Günün her saatinde acil gönderilmesi gereken evrak, koli, özel paket, pasaport, kimlik ya da vize gibi işlemleriniz için acil kurye talep edebilirsiniz. 7 gün 24 saat görev için hazır bekleyen gümrük kurye ekibimiz sayesinde gönderi dilediğiniz adresten teslim alınır ve en kısa zamanda ilgili gümrüğe teslimatı gerçekleşir.

Gümrük Motorlu Kurye Gümrükleme işlemleriyle ilgili hertürlü beyanname, uygunluk belgesi, kontrol belgesi, ordino, atr, konşimento ve antrepo işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanarak ulaştırılması için uzman ekibimizden daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

Gümrük firmalarının yoğun iş temposuna ayak uydurmasını bilen gümrük şirketlerinin işleyişini bile uzman personellerimiz görevlendirilir. Gönderiniz , tarafınıza yönlendirilerek yapılmasını istediğiniz işlerinizi sizin yerinize halleder ve gitmesini istediğiniz yere götürürler, isim imza karşılığında evraklarınızın teslimatını gerçekleştirirler.

Gümrük kurye servisi hizmetleri dahilinde gümrük müdürlüklerindeki işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan tüm

    ● Gümrük Kontrol Belgesi

    ● Gümrük Uygunluk Belgesi

    ● Gümrük Ordino İşlemleri

    ● Gümrük Konşimento Belge İşlemleri

    ● Gümrük Antrepo İşlemi

    ● Gümrük Atr İşlemi

    ● Gümrük için gerekli her türlü Beyanname belgesi işlemleri titiz bir çalışma ile yerine getirilip tarafınıza teslim edilmektedir.