0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Gümrük Kurye

Gümrük Kurye

Gümrük kurye  , gümrükle alakalı her türlü evraklarınızın gümrüğe yetişmesi söz konusu olduğunda trafiğe takılmadan zaman kaybı yaşamadan motorlu kurye ekibimizle günün her saatinde gümrüğe yetişmesi gereken evrak paket koli pasaport vize kimlik gibi önemli evraklarınız gün içi acil vip kurye gönderim şeklinde 7 /24 tam donanımlı kurye çalışanları sayesinde istenilen bölgeden teslim alınır ve en kısa zamanda halkalı gümrüğe teslimat sağlanır.

Gümrük kurye , seçeneği sayesinde işleriniz yarım kalmadan kafanız rahat bir şekilde bireysel kurumsal evraklarınız  güvenli dürüst marmara bölgesinde, ilçe ve mahallelerini iyi bilen trafik sıkıntısı olmayan kuryeleri sayesinde 7 / 24 sürekli aktif çalışanları ile siz değerli müşterilerimize en iyi çözümler sunuyoruz.

 Gümrüklerden herhangi bir eşya mı almak istiyorsunuz? Veya gümrüklere herhangi bir eşya bırakmayı planlıyorsunuz o halde yapmanız gereken tek şey, serikurye.net sitesine bağlanmak olacaktır. Bu siteye giren herkes,gümrük kurye hakkında bol bol bilgiye sahip olabilir.

Gümrük kurye hizmeti, firması tarafından müşterilerine sunulan bir hizmettir. Bu firma aynı zamanda şehirler arası kurye hizmeti de sunuyor. Yani hangi şehire eşya göndermek isterseniz isteyin, serikurye.net sitesine girerek bu ihtiyacınızı karşılatabilirsiniz.

Firma tarafından sunulan bu ve diğer tüm hizmetleri yakından öğrenmek için https://www.serikurye.net adresine giriniz.

Gümrük kurye ile gönderi yapmak istediğinizde seri kurye sitemiz üzerinden yada daha iyi hizmet almak istiyorsanız bize 0533 406 80 64 numaralı telefonlardan ulaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN