Gece Kurye

Gece kurye hizmeti; 18:30’dan sonraki motorlu kurye gönderileriniz için seri kurye’nin sizlere sunmuş olduğu kurye hizmetidir. Gece Kurye hizmeti almak için 18:30’a kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak hizmet almak istediğiniz saat için kurye siparişi oluşturabilirsiniz.

Gece Kurye hizmeti aynı zamanda tüm mesai dışı ve resmi tatil günlerinde yapılan kurye hizmetidir. Bu hizmetten yararlanmak için 0533 406 80 64 numaramızı arayarak önceden rezervasyon yaptırabilir ya da mesai dışında ulaşabileceğiniz gsm numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Gecenin herhangi bir diliminde gece kurye seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Acil göndermek istediğiniz herhangi bir belgeyi müşterinize ulaştırmanız gerekli. Bunun için bu kurye seçeneğinden yararlanmanız yeterlidir. Ayrıca herhangi bir yerde unuttuğunuz bir belgenin gece size gelmesini de sağlayabilirsiniz. Tüm bu seçenekler sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kurye seçenekleri arasında yer alan ve çok büyük bir kolaylık imkanı sunan gece kurye seçeneği size yardımcı olacak ve istediğiniz saatte işinize yarayacak olan belge veya ürünün adresinize gelmesini sağlayacaktır. gece göndermek istediğiniz herhangi bir şeyi bu kurye seçeneği ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde sunulan bu hizmetler kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir. Ayrıca gece kurye hizmeti alanında uzman personel tarafından verilir. Bu sayede istenilen ürün veya belge kısa süre içerisinde adrese teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir. Profesyonel yaklaşım içerisinde sunulan bu hizmet seçeneği ile gece de kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz.

Gece kurye çalışanları alanında uzman kişiler olduklarından dolayı teslimatı da hızlı bir şekilde yaparak tarafınıza bilgi verirler. Hizmet kalitenizi arttırmak ve bulunduğunuz alanda fark oluşturmak isterseniz gece kurye seçeneği tam size göre bir hizmettir. Çünkü gece de teslimat yapmak ve bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek önem taşıyan noktalar arasında gelir. Bu hizmet için ekonomik tutarlar ödemeniz yeterli olacaktır.

Anlık ihtiyaçlar için gece kurye en ideal çözümdür. Kimi zaman mesai bitse dahi evinizde çalışmaya devam edebilirsiniz. İşiniz gereği ertesi güne hazırlık yapıyor olabilirsiniz veya elinizdeki işi mesai saatlerinde yetiştirememiş olabilirsiniz. Bu durumda anlık ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Gece kurye müşterilerimizin 7/24 hizmet alabilmesini sağlar. Çünkü mesaimizi geceye de uzatarak hizmetlerimizi kesintisiz hale getiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alan kurye desteği alabilmenizi sağlıyoruz.

Moto kuryenin en büyük avantajlarından birisi trafik yoğunluğuna takılmaması ve hızlı teslimat yapmasıdır. Geceleri bazı lokasyonların daha sakin olması kurye hizmetlerimizin hızını daha da arttırmakta, daha hızlı teslimat yapabilmemiz mümkün olmaktadır.

Mesai saatleri dışında gece kurye harici başka bir kurye hizmeti ya da kargo taşıma uygulaması yoktur. Diğerleri ekseriyetle saat 18.00 itibariyle hizmetlerini sonlandırırlar. Oysa hayat bu saatten sonra da devam eder.Her iş kolunda olduğu gibi gece kurye hizmetinde de bazı sorunlar olabilmektedir.  Bu hizmet müşteriler açısından çok sayıda fayda sağlamakla birlikte çeşitli nedenlerden dolayı dezavantajları da bulunmaktadır. Günümüzde bu dezavantajlara rağmen yeri  gece kurye hizmetinde devamlılık bulunmaktadır.

Genellikle gece ve sabah erken saatlerde verilen bu hizmetin faydaları ve zararlarını listelemek bu şekilde mümkündür. Her ne kadar bazı zararları olsa da mesai saatlerinde duyulan taşıma ihtiyacını karşılayacak başka hizmet olmadığından gece kurye hizmete girmiştir.