0533 406 80 64

Sosyal Medya }

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha önce seri motorlu kurye ile çalışmış olan müşterilerimize tüm kurye gönderilerinde %10 indirim hakkına sahip oluyorlar. Seri motorlu kurye hem hızlı hemde güvenilir. 0533 406 80 64
DAHA FAZLA BİLGİ

Toplu Dağıtım

Kurye firmamız 2014 yılından beridir hızlı güvenilir taşımacılık da yaptığı işlerden taviz vermeden kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.
Seri motorlu kurye bir kişi olarak başladığı motorlu kurye sektöründe ilerleyen zaman için de Marmara bölgesinde hizmet ağını genişleterek hem şehir içi hem de şehirler arası kurye hizmet  sektöründe büyümeye devam etmektedir.

Toplu dağıtım yapılan bu kurye hizmeti diğer özel olan kurye hizmetine göre de daha uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor.

Çok sayıda olan kargo gönderiler zamanında teslim edilerek, hasarsız ve zararsız olarak teslimin yapılması ile de özellikle şirketler bazında artılar sağlanır. Teslimi gerçekleşmiş olan tüm kargo gönderiler ile ilgili olarak bilgilendirmeniz de tarafınıza anında yapılır.

Dağıtımlar ücretsiz olarak teslim alınır. Şirketimizdeki dağıtım kayıtları yapıldıktan sonra kuryeler tarafından adreslerine ulaştırılır.İadeler ve dağıtım bilgileri (işten ayrılmış, adreste bulunamadı, taşınmış vs.) dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulur.

Kargo işlemlerinde kurye seçimini kullananlar için geliştirilen toplu dağıtım uygulaması genellikle çok fazla sayıda kargosu bulunan şirketler için avantajlıdır. Toplu dağıtım da kurye seçenekleri şirketler için son derece yararlı bir uygulama olup belli alan üstünde yer alan dağıtımların hızla ve zamanında dağıtılmasını sağlar.

Kurye gönderiler fazla olduğu zamanlarda tercih edebileceğiniz, kurye hizmetinden ekonomik bir sistemdir.

  • Broşür katalog,
  • Promosyon dağıtımları,
  • Toplantı veya kutlama davetiyeleri,
  • Dergi veya sürekli yayınların dağıtımı gibi hizmetler sunulmaktadır.
  • İsteğe göre imzalı, imzasız, raporlu, raporsuz alan dağıtım gibi ek hizmetlerde sunulmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimizi arayarak fiyat ve dağıtım süresi konusunda bilgi alabilirsiniz.