Acil Moto Kurye

28 Mart 2021admin

Acil kurye , arama motorları üzerinden aramış olduğunuz hızlı gönderim şekli olan acil kurye Avrupa  ve Asya yakalarında unutulan veya acil gitmesi gereken evrak koli zarf pasaport araç parçaları eczanelerden ilaç unutulan ev iş yeri anahtarlı seri motorlu kurye ile 45 dakikada gitmesi gereken yere teslim edilir.

Yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü ve Efsane Cuma gibi özel günlerde, internet alışverişleri ile kargo sorunları doğru orantılı bir artış gösteriyor. Bu dönemlerde kargoların teslim edilmesi, günler hatta bazen haftalar sürdüğünden; acil kargo gönderiminden söz etmek dahi mümkün olmuyor. Bu aksaklığın tek nedeni olarak kargo firmalarını göstermek çok da doğru bir yaklaşım sayılmaz. Artan talebi karşılamaya yetmeyen iş gücü ve nitelikli çalışan eksikliği de kargoların hızlı teslim edilmesini zorlaştıran nedenlerden. Hal böyle olunca normal günlerde bile acil kargo gönderimi aynı gün içinde yapılamayabiliyor. Bir kargonun adrese teslim edilmesi genellikle 1-3 iş günü sürüyor. Fakat aynı gün, hatta tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda birkaç saatte kargo gönderimi yapmak, teknolojik ve pratik çözümler gerektiriyor.

Acil motorlu kurye şehrimizde bulunan 38 ilçesinde ve bu ilçelere bağlı olan mahalle köy gibi yerleşim alanında hızlı kuryeleri sayesinde alınması veya gitmesi gereken en acil  kurye gönderileri belirtilen zaman içerisinde söz vermiş olduğu zaman içinde müşteri memnuniyetine önem veren çalışanları sayesinde güven içerisinde kurumsal bireysel şehirler arası şehir içi gönderiler en son model hızlı motorları semt mahalle köy yerleşkelerini iyi bilen motorlu kurye  çalışanları ile  zaman kaybetmeden en seri şekilde işleriniz gitmesi gereken yere ulaştırılır.

Acil gitmesi gereken evrak paket koli hediyelik eşya pasaport çiçek eczaneden ilaç gibi istekleriniz normal kurye gönderimine göre  acil kurye 2 kat daha fazladır.

Normal kurye gönderimi toplamda 180 dakikayı bulurken acil kurye gönderimi 45 dakika ile 120 dakika arasında teslim edildiği için bu fiyat iki katı olarak belirlenir.

İşleriniz acil ise yanınızda seri motorlu kurye var hiç telaş etmeyin iş yetişir.