Etiket arşivi: Ucuz Kurye

Gece Kurye

Gece kurye , yoğun iş temposunda çalışan ve toplantıda olan insanlar bazen önemli evrak, belge ve çeşitli ürünlerini ilgili adreslere ulaştırmak isterler. Ancak bazen koşullar gereği bu durum her zaman mümkün olmuyor. Kurye özel paketler ve acil evrakların olduğu durumlarda bunları bir motosiklet aracılığıyla ilgili noktaya zamanında ulaştıran şirketlerdir. İşte bizler siz saygıdeğer müşterilerimiz için elit kurye şirketi olarak 7/24 sürekli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Amacımız zamanında ve güvenli şekilde sizlere hizmetimizi sunmaktır. Eğer sizlerin de ulaştırmanız gereken önemli evraklarınız var ise motorlu kuryelerimiz sayesinde trafik engeli tanımadan bu belgelerinizi ilgili istikamete bırakabiliriz. Gece vakti müsait olmadığınız bir anda mutlaka ulaştırmanız gereken önemli bir belge var ise, bizler gece kurye servisimiz ile evrakınızı uygun şekilde adresinize ulaştırırız. Önemli olan paketlenmiş olan ürününüzün en güvenli şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasıdır.

Kurye Hizmetlerimiz

Acil olarak adresine ulaştırılması gereken değerli evraklarınızı en geç 1 saatte ilgili birime ulaştırıyoruz. Normal bir teslimat yaklaşık 3-4 saat kadar sürüyor. Ekonomik ve pratik kurye hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi hassasiyetle bize iletmiş olduğunuz adresinize götürüyoruz. Eğer çok acil yerine ulaşması gereken bir gönderiniz var ise, Double Ekspres Kurye hizmetimizden faydalanarak paketinizin yarım saat veya 45 dk. içerisinde ilgili adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ekspres kurye hizmetimizin teslimat süresi 75-90 dakika arasında değişebiliyor. Gece vakti de olsa hızlı, ekonomik, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet seçeneğini tercih etmeniz sayesinde gece kurye çalışanlarımız bir telefon kadar size uzaktır.

Gece Kurye Hizmetimiz

Akşam mesai bitiminden sonra işiniz olsa bile bizler 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için 0533 406 80 64 numaralı telefonlarımızı arayabilir ve gece kurye hizmeti hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarımız ve e-mail adresimiz iletişim sayfamızda yer alıyor.

Kurye Gönderirken Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Kuryenizin teslimat işleminin en hızlı şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, mutlaka kurye personeli adresinize gelmeden önce gönderinin hazır edilmesi gerekiyor. Gönderiniz hazır halde olmadan kurye talebinde bulunduğunuz takdirde teslimat süresi gecikebilir. Bu yüzden gönderiniz tamamen hazır olduğu zaman hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ayrıca gönderinin paketlenerek, zarflanarak veya poşetlenerek üst kısmına gideceği noktanın adresi, gönderiyi alacak kişinin ismi, adresi ve iletişim bilgilerinin eksiksiz olarak yazılması gereklidir. Yanlış veya eksik verilen bilgiler, teslimatın farklı bir adrese yapılmasına veya iptal olmasına neden olabilir. Kötü hava şartlarında olsa dahi usulüne uygun paketlenmiş gönderiniz gece kurye ve gündüz kurye fark etmeksizin ilgili adresine teslim edilir.

Ucuz Kurye

Ucuz kurye gönderimi ile istediğiniz semt ve mahallede 40 liradan başlayan kurye gönderimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Trafiği dert etmeden ucuz ve güvenli bir şekilde İstanbul un 38 ilçesinde ve bu ilçelere bağlı köy mahalle gibi yerleşim alanlarına gönderi yapabilirsiniz.

Kurye sektörünün yeniliklerinde ekonomik kurye ile tüm gönderi masraflarınızı minimize edebilirsiniz.

Ayrıca bütçenizi zorlamayacak kurye avantajlarında en hızlı ve güvenilir şekilde faydalanabileceğiniz hızlı kurye seçenekleri gönderi hizmet modellerinin de ayrıcalığını yaşamanıza imkan tanıyor.

Ucuz bir motorlu kurye gönderisi yapmak isterseniz seri motorlu kurye alanında deneyimli kuryeleri ile İstanbul Avrupa kıtasında ve Anadolu kıtasında 7 / 24 çalışan kuryeleri ile siz değerli müşterilerinden gelecek çağrıları beklemektedir.

Kurye sektörü alternatif çözüm olanakları sunmaktadır. Artan gönderi ihtiyacının her geçen gün müşteri bütçe açısından da zorluklar yaşatması özellikle işletmeler için büyük bir masraf olarak yansır ki bu da işletme giderleri açısından sorun teşkil edebilmektedir. Ucuz kurye fiyatları tarafımızdan sizlere sunulur.

ucuz kurye , anadolu yakası ucuz kurye ,  avrupa yakası ucuz kurye , ucuz motor kurye , ucuz motorlu kurye , istanbul ucuz kurye

Alo Kurye

İnternet üzerinden anahtar kelime olarak aratılan alo kurye seçeneği İstanbul şehri başta olmak üzere , İstanbul şehrine yakın diğer illerimizde alo kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Alo kurye şirketimizle koli paket evrak zarf kredi kartı postane kargo şirketlerinde kalmış evraklarınızı verilen adres doğrultusunda kurye elamanlarımız tarafından alınır ve yetişmesi gereken adreslere ulaştırılır.

Alo motorlu kurye her daim müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu aşılması zor saatler alan trafikte sizlere yardımcı olmak için  kurulmuş tüm ilçe mahalle köy gibi yerleşim alanında deneyimli kuryeleri sayesinde zamanınızın kaybolmasına sebep olan her türlü zorlukta yağmur çamur kar kış trafik demeden çalışarak gönderileri emin bir şekilde teslim alır ve teslim eder.

Alo kurye şirketimizle koli paket evrak zarf kredi kartı postane kargo şirketlerinde kalmış evraklarınızı verilen adres doğrultusunda kurye elamanlarımız tarafından alınır ve yetişmesi gereken adreslere ulaştırılır.Alo motorlu kurye her daim müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu aşılması zor saatler alan trafikte sizlere yardımcı olmak için  kurulmuş tüm ilçe mahalle köy gibi yerleşim alanında deneyimli kuryeleri sayesinde zamanınızın kaybolmasına sebep olan her türlü zorlukta yağmur çamur kar kış trafik demeden çalışarak gönderileri emin bir şekilde teslim alır ve teslim eder.

Alo motorlu kurye her daim müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu aşılması zor saatler alan trafikte sizlere yardımcı olmak için  kurulmuş tüm ilçe mahalle köy gibi yerleşim alanında deneyimli kuryeleri sayesinde zamanınızın kaybolmasına sebep olan her türlü zorlukta yağmur çamur kar kış trafik demeden çalışarak gönderileri emin bir şekilde teslim alır ve teslim eder.

İnternet üzerinden anahtar kelime olarak aratılan alo kurye seçeneği İstanbul şehri başta olmak üzere , İstanbul şehrine yakın diğer illerimizde alo kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Alo kurye şirketimizle koli paket evrak zarf kredi kartı postane kargo şirketlerinde kalmış evraklarınızı verilen adres doğrultusunda kurye elamanlarımız tarafından alınır ve yetişmesi gereken adreslere ulaştırılır.Alo motorlu kurye her daim müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu aşılması zor saatler alan trafikte sizlere yardımcı olmak için  kurulmuş tüm ilçe mahalle köy gibi yerleşim alanında deneyimli kuryeleri sayesinde zamanınızın kaybolmasına sebep olan her türlü zorlukta yağmur çamur kar kış trafik demeden çalışarak gönderileri emin bir şekilde teslim alır ve teslim eder.

Alo motor kurye  7 / 24 çalışan kurye ağı sayesinde tam anlamıyla şehrimizde fedakarca sizlerden gelebilecek telefonları beklemektedir. Alo gece kurye sayesinde nöbetçi eczaneden ilaç siparişleriniz alınır en kısa zaman içinde yardımcı olunur yapmanız gereken sadece bizleri aramaktır.

Alo motor kurye  7 / 24 çalışan kurye ağı sayesinde tam anlamıyla şehrimizde fedakarca sizlerden gelebilecek telefonları beklemektedir. Alo gece kurye sayesinde nöbetçi eczaneden ilaç siparişleriniz alınır en kısa zaman içinde yardımcı olunur yapmanız gereken sadece bizleri aramaktır.