Etiket arşivi: Gece Kurye

Acil İlaç Kurye

Acil ilaç kurye servisi, insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. İhtiyaç gerektirdiğinde bize ulaşın. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı gün içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. Sadece hizmet bedelinin ücreti alır.  Yada şirketler başka şirketlere yada firmalara bir takım eşyalar gönderirler. 

İlaç kurye taşıma getirme ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Evden dışarı çıkmanıza gerek yok. Biz gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir servistir. Son derece tecrübeli eleman ve motorlu ekip ile hizmet vermektedir.  Çok yoğun olduğumuzda bazı bölgeler yaya siparişimiz vardır. 

Bizler alo ilaç kurye hizmeti olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz personellerimizi sizlerin adresine yönlendirip ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidiyoruz.Nöbetçi Eczane , gece acil bir şey lazım olduğu zaman sizin yerinize alıp getiriyoruz. 

EVE İLAÇ KURYE HİZMETİ KAÇA KADAR ÇALIŞIYOR?

Eve ilaç kurye böylece orya gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz. Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın ve hazır bulunan personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Motorlu servisimiz tüm İstanbul bölgesinde hizmet verir. Başka şehirlere hizmetimiz yoktur. Biz sadece taşıma firmasıyız.

Eczane ilaç kurye ile İstanbul’un iki yakasında hem Anadolu hemde Avrupa yakasında olmak üzere her gece nöbetçi eczanelerle beraber nöbetçi kalıyoruz. Eğer eviniz Nöbetçi eczaneye uzak kalıyorsa yada eviniz ıssız bir yerde ve siz dışarı çıkma imkanınız yoksa veya evinizde eczanelere çıkacak kimseniz yoksa, mecbur kaldığınız sıkıntılı durumlarınızda sizin yerinize

Eczane kurye kapınıza teslimat yapıyor. Adresinize ulaşan kurye personeli hazır bir şekilde sizden evrakları teslim aldıktan sonra motosiklet üzerindeki güvenli bölgeye evrakları yerleştirecek ve daha sonrasında size belirtilen süre içerisinde evraklarınızın teslimini yapıp imzalı bir şekilde teslim sağladığı için size geri bildirim sağlayacaktır.

Gece Kurye

Gece kurye , yoğun iş temposunda çalışan ve toplantıda olan insanlar bazen önemli evrak, belge ve çeşitli ürünlerini ilgili adreslere ulaştırmak isterler. Ancak bazen koşullar gereği bu durum her zaman mümkün olmuyor. Kurye özel paketler ve acil evrakların olduğu durumlarda bunları bir motosiklet aracılığıyla ilgili noktaya zamanında ulaştıran şirketlerdir. İşte bizler siz saygıdeğer müşterilerimiz için elit kurye şirketi olarak 7/24 sürekli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Amacımız zamanında ve güvenli şekilde sizlere hizmetimizi sunmaktır. Eğer sizlerin de ulaştırmanız gereken önemli evraklarınız var ise motorlu kuryelerimiz sayesinde trafik engeli tanımadan bu belgelerinizi ilgili istikamete bırakabiliriz. Gece vakti müsait olmadığınız bir anda mutlaka ulaştırmanız gereken önemli bir belge var ise, bizler gece kurye servisimiz ile evrakınızı uygun şekilde adresinize ulaştırırız. Önemli olan paketlenmiş olan ürününüzün en güvenli şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasıdır.

Kurye Hizmetlerimiz

Acil olarak adresine ulaştırılması gereken değerli evraklarınızı en geç 1 saatte ilgili birime ulaştırıyoruz. Normal bir teslimat yaklaşık 3-4 saat kadar sürüyor. Ekonomik ve pratik kurye hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi hassasiyetle bize iletmiş olduğunuz adresinize götürüyoruz. Eğer çok acil yerine ulaşması gereken bir gönderiniz var ise, Double Ekspres Kurye hizmetimizden faydalanarak paketinizin yarım saat veya 45 dk. içerisinde ilgili adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ekspres kurye hizmetimizin teslimat süresi 75-90 dakika arasında değişebiliyor. Gece vakti de olsa hızlı, ekonomik, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet seçeneğini tercih etmeniz sayesinde gece kurye çalışanlarımız bir telefon kadar size uzaktır.

Gece Kurye Hizmetimiz

Akşam mesai bitiminden sonra işiniz olsa bile bizler 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için 0533 406 80 64 numaralı telefonlarımızı arayabilir ve gece kurye hizmeti hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarımız ve e-mail adresimiz iletişim sayfamızda yer alıyor.

Kurye Gönderirken Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Kuryenizin teslimat işleminin en hızlı şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, mutlaka kurye personeli adresinize gelmeden önce gönderinin hazır edilmesi gerekiyor. Gönderiniz hazır halde olmadan kurye talebinde bulunduğunuz takdirde teslimat süresi gecikebilir. Bu yüzden gönderiniz tamamen hazır olduğu zaman hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ayrıca gönderinin paketlenerek, zarflanarak veya poşetlenerek üst kısmına gideceği noktanın adresi, gönderiyi alacak kişinin ismi, adresi ve iletişim bilgilerinin eksiksiz olarak yazılması gereklidir. Yanlış veya eksik verilen bilgiler, teslimatın farklı bir adrese yapılmasına veya iptal olmasına neden olabilir. Kötü hava şartlarında olsa dahi usulüne uygun paketlenmiş gönderiniz gece kurye ve gündüz kurye fark etmeksizin ilgili adresine teslim edilir.

Hızlı Kurye

Hızlı kurye , sizlerde kaliteyi en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız eğer, bizim bu konuda sizlere vereceğimiz bilgiler sonucunda sizlerde en iyi kurye taşımacılığı firmaları ile çalışacak ve bu çalışma ile birlikte, paketleri hızlı kurye firmaları aracılığı ile sizlerde güvenli eller ile en kısa sürede adrese teslim etmiş olacaksınız.

Hızlı kurye , şehirlerin kalabalıklaşmasının doğal sonucu olarak yoğun trafik sorunun yaşandığı bilinmektedir. Trafiğin yoğun olması ise bir yerde farklı bir yere bir gönderinin iletilmesini güçleştirmektedir. Ayrıca şehirlerin büyümesine paralel olarak pek çok farklı sektöre de ihtiyaç duyulmaya başlamıştır. Bu kapsamda evrakların, dosyaların ya da paketlerin bir yerden farklı bir yere taşınması ihtiyacının karşılanması amacıyla kurye sektörü ortaya çıkmıştır. Kurye sektörü hızlı kurye hizmetleri sayesinde adından sıkça söz ettirmektedir.

Hızlı kurye seçeneğinin varlığı pek çok müşteriye cazip gelmektedir. Kurye hizmetinden yararlanan müşteriler gönderilerinin olabildiğince hızlı bir şekilde talep edilen adrese teslim edilmesini istemektedir. Bu durumun oluşması ise hızlı kurye hizmetleri sayesinde mümkün olmaktadır. Firmamız hızlı ve güvenli teslimat konusunda nitelikli bir moto kurye hizmetini müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu sayede müşterilerinin beğenisini kazanan firmamız, sürekli olarak hizmet alanını genişletmektedir.

Artan teknoloji sayesinde, artık bir çoğumuz için internet üzerinden aradığımıza anında ulaşabilmek mümkün olmaktadır. İnternet üzerinden her türlü firmaya ulaşmamız mümkün olabildiği gibi, sadece firmalara ulaşmak için değil, hizmet almak için de arayışlarımızı internet üzerinden yapmaktayız.