skip to Main Content

Yedpa Kurye

Ataşehir kurye kelime öbeği ile internette yapılan aramalar sayesinde, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin aciliyet durumlarına göre an içerisinde kurye hizmetini gerçekleştirmek ve istenilen anda gönderilerini belirtilen adresten alarak gideceği adrese ulaştırma hizmetini sunan kurye erişmenizi sağlayacaktır.

Farklı teslimat seçeneklerinin de  bulunduğu moto kurye hizmeti gibi özel hizmetler sayesinde, evraklar hızlı bir şekilde (talep edilen şartlarda ve sürede) adrese teslim edilmektedir. İstanbul’un karmaşık trafiği hesaba katıldığında güvenli ve zamanında gönderi teslimatı yapabilmek bir ayrıcalıktır.

Unutmadan belirtmek gerekir ki İstanbul’un diğer ilçelerinden de hızlı ve güvenli bir şekilde ürün ya da evrak teslimatı hizmetini sunmaktayız. Yani aramalarınızı Gebze kurye gibi kelimeler kullanarak da yapabilirsiniz. Kurye hizmetleri arabalı, yaya, motorlu kurye ve ekspres kurye olarak verilmektedir. Arabalı kurye motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki gönderiler için kullanılmaktadır. Toplu gönderiler için ekonomik fiyat teklifleri vermekteyiz.

Gönderi istenilen adresten teslim alınmakta ve yine istenilen şartlarda, güvenli ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Ataşehirin en merkezi noktasında yer a
Yedpa Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Yedpa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil İlaç Hizmeti

Back To Top