Etiket arşivi: kilyos moto kurye

Kilyos Moto Kurye

Kilyos Kurye günün her saati bir telefonla kapınıza gelerek size kaliteli ve ekonomik motorlu kurye hizmeti sunuyor. Seri Kurye 2012 yılından beri istanbul genelinde hizmet vermeye devam ediyor.

Seri Kurye, gönderiler kapıdan yada masanızdan alıp minimum 30 dakika maksimum 3 saat içerisinde gideceği adres teslim eder. Üstelik kurye abonelik hizmeti ile çok sayıda gönderi yapan kurumsal firmalara ekonomik fiyat avantajları sunuyor. Sizde bu ayrıcalıklı ve ekonomik kurye dağıtım hizmeti ile tanışmak için hemen bizi arayın kapınıza gelelim.

Kurye bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paket koli zarf hediyelik eşya ve motorun taşıdığı aklınıza gelebilecek her türden gönderi seri kurye ile tam zamanın da alınır ve teslim edilir.

Kilyos ya da Kumköy İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı yerleşme alanıdır. Kilyos İstanbul’a 30, Atatürk Havaalanı’na 50 kilometre uzaklıktadır. 1930 yılına kadar Çatalca ilçesine bağlı bir nahiye iken o tarihte yapılan yönetsel düzenleme sonucu kurulan Sarıyer ilçesine dahil edilmiştir. Sahili ile ünlüdür.