Etiket arşivi: Gün içi normal kurye

Normal Gönderi

Normal kurye , gönderimi gün içi teslimat süresi  180 dakika olarak bilinir. Acil gitmesi gerekli olmayan evrak zarf koli paket gibi eşyalarınız seri kurye sayesinde güvenli bir şekilde teslim edilir teslimat sağladıktan sonra tarafımızca bilgi mesajı atılarak müşterilerimiz bilgilendirilir.

Normal kurye servisleri kargo şirketlerinden biraz daha farklı çalışan servis ağıdır. Aynı kargo servisleri gibi kuryeler de kapıya kadar teslim imkanını müşterilerine sunar fakat kuryeler ile daha çok mektup ya da kağıt doküman gibi ürünlerin teslimatı yapılır.

Normal kurye , gönderimi gün içi teslimat süresi  180 dakika olarak bilinir. Acil gitmesi gerekli olmayan evrak zarf koli paket gibi eşyalarınız seri kurye sayesinde güvenli bir şekilde teslim edilir teslimat sağladıktan sonra tarafımızca bilgi mesajı atılarak müşterilerimiz bilgilendirilir.

İstanbul’da bir adresten başka bir adrese kısa sürede teslim edilmesi gereken paket ya da evrakınızın taşınmasını semte göre 150-210 dakika arasında istenilen semtteki adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi biçimidir.

Motorlu Kurye günün her saati İstanbul’un tüm semtlerinde özel takip sistemimiz aracılığıyla yüzlerce firmanın ve kişilerin isteği doğrultusunda motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.Bulunduğunuz konum ya da iletmek istediğiniz gönderinin nerede olduğu önemli değildir.Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese konum olarak en yakın motorlu kurye yönlendirilip normal kurye gönderiniz alınır, teslim edilir.

Kurye siparişlere ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak tarafınıza mail olarak gönderilmektedir. Talep edilmesi halinde teslimat bilgisi cep telefonunuza sms olarak da gönderilebilmektedir.

Normal Kurye Hizmeti, istanbul ve yakın illerde  bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerin taşınması işini bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar !

Ekstra semtlere yapılacak gönderilerde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir.

Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra sipariş verilmelidir.

Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.Gün içi normal kurye: İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin her noktasına aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz rahatlıkla teslim edebiliyoruz. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz değişebilmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Moto kuryelerimizle istediğiniz adreslere taşıma yapabiliyoruz.

Gün içi hızlı kurye daha hızlı teslim edilmesi gereken paketleriniz için aynı zamanda Express kurye olarak adlandırılan seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Her semtte aktif görevde olan kurye en acil şekilde adresinize yönlendiriyor ve bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Motor kuryelerimizle son derece hızlı hareket ediyor, taleplerinizi karşılıyoruz.

Gün içi acil kurye: Kimi zaman hızlı kuryeler de sizin için yavaş kalabilir. Bu durumda Vip kurye olarak da adlandırdığımız acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. Gönderileriniz kuryelerimizce son derece seri, güvenli ve hızlı şekilde taşınır. 45 ila 60 dakika arasında teslimatl yapılır.