Etiket arşivi: Ferhatpaşa Kurye

Yedpa Kurye

Ataşehir kurye kelime öbeği ile internette yapılan aramalar sayesinde, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin aciliyet durumlarına göre an içerisinde kurye hizmetini gerçekleştirmek ve istenilen anda gönderilerini belirtilen adresten alarak gideceği adrese ulaştırma hizmetini sunan kurye erişmenizi sağlayacaktır.

Farklı teslimat seçeneklerinin de  bulunduğu moto kurye hizmeti gibi özel hizmetler sayesinde, evraklar hızlı bir şekilde (talep edilen şartlarda ve sürede) adrese teslim edilmektedir. İstanbul’un karmaşık trafiği hesaba katıldığında güvenli ve zamanında gönderi teslimatı yapabilmek bir ayrıcalıktır.

Unutmadan belirtmek gerekir ki İstanbul’un diğer ilçelerinden de hızlı ve güvenli bir şekilde ürün ya da evrak teslimatı hizmetini sunmaktayız. Yani aramalarınızı Gebze kurye gibi kelimeler kullanarak da yapabilirsiniz. Kurye hizmetleri arabalı, yaya, motorlu kurye ve ekspres kurye olarak verilmektedir. Arabalı kurye motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki gönderiler için kullanılmaktadır. Toplu gönderiler için ekonomik fiyat teklifleri vermekteyiz.

Gönderi istenilen adresten teslim alınmakta ve yine istenilen şartlarda, güvenli ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Ataşehirin en merkezi noktasında yer a
Yedpa Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Yedpa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Yedpa Kurye Acil İlaç Hizmeti

Acil Kurye

Acil kurye , arama motorları üzerinden aramış olduğunuz hızlı gönderim şekli olan acil kurye Avrupa ve Asya yakalarında unutulan veya acil gitmesi gereken evrak koli zarf pasaport araç parçaları eczanelerden ilaç unutulan ev iş yeri anahtarlı seri motorlu kurye ile 45 dakikada gitmesi gereken yere teslim edilir.

Acil motorlu kurye şehrimizde bulunan 38 ilçesinde ve bu ilçelere bağlı olan mahalle köy gibi yerleşim alanında hızlı kuryeleri sayesinde alınması veya gitmesi gereken en acil kurye gönderileri belirtilen zaman içerisinde söz vermiş olduğu zaman içinde müşteri memnuniyetine önem veren çalışanları sayesinde güven içerisinde kurumsal bireysel şehirler arası şehir içi gönderiler en son model hızlı motorları semt mahalle köy yerleşkelerini iyi bilen motorlu kurye çalışanları ile zaman kaybetmeden en seri şekilde işleriniz gitmesi gereken yere ulaştırılır.

Acil gitmesi gereken evrak paket koli hediyelik eşya pasaport çiçek eczaneden ilaç gibi istekleriniz normal kurye gönderimine göre acil kurye 2 kat daha fazladır.

Normal kurye gönderimi toplamda 180 dakikayı bulurken acil kurye gönderimi 45 dakika ile 120 dakika arasında teslim edildiği için bu fiyat iki katı olarak belirlenir.

İşleriniz acil ise yanınızda seri motorlu kurye var hiç telaş etmeyin iş yetişir.