Aylık arşivler: Nisan 2021

İzmir Kurye

İzmir’de motorlu kurye ve arabalı kurye taşımacılık hizmetleri. Firmamız İzmir içerisinde tüm ilçelerde dağıtım yapmaktadır. Gönderileriniz gerektiğinde alıcılarla iletişim kurularak mutlak teslimat sağlanır.

İzmir Motorlu Kurye hizmetleri ile trafiğin yoğun noktalarda transit olarak gönderinizi istediğiniz noktadan alıp istediğiniz son noktaya kesintisiz güvenli ve zamanında ulaştırmak için birden çok alternatif yolları kullanarak istenilen kişiye zamanında teslim edip ve geçikmesi yada trafiğin yoğunluğu kesinlikle söz konusu bile edilemez. İzmir Motorlu Kurye gün boyu hazır kıtadan bekleyip ansız çıkmakta olan gönderi ve ihtiyaç duyduğunuz yedek parça, evrak, numune gibi vb gönderiler zamanında teslim. 

Şehirlerarası Motorlu Kurye, olarak kurye sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi moto kurye hizmetini sunmak için çalıştık. İstanbul’un trafik keşmekeşinde bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken Şehirlerarası  Kurye, olarak tüm gönderiler motorlu kurye ekiplerimizce masanızdan alıp 3 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz.

Seri Motor Kurye güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli moto kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın ekonomik ve kaliteli moto kurye farkıyla sizde tanışın.

İller arası  6 saati geçmeyen şehirler arası kurye hizmetimizde kaliteli taşımacılık ta kendi kanıtlamış şirket çalışanları ile motorlu kurye firması olarak istanbul dan veya istanbul a gelmesi gereken veya istanbul dan gitmesi gereken ,  ( evrak – paket – eşya – koli – kutu veya değerli eşyalarınızı ) güvenli ve hızlı bir şekilde aynı gün içerisinde teslim edilme sürecini kapsayan şehirler arası gönderiler seri kurye aracılığıyla teslim edilir.

İzmir Motorlu Kurye ile hemen yakın il ve ilçerine kısa sürede gönderi ulaştırıp ve türkiyenin bir çok noktasına göderi ulaştırmak adına hizmet sunmakta olup detay bilgi için bizim iletiime geçebilirsiniz. Sizlere hem güvenli hemde zamanında teslimat hizmeti sunabilmek adına 7/24 Kurye Merkezimizde operatörlerimiz çağrılarınızı beklemektedir…

İzmir Kurye Hizmeti sayesinde İzmir merkez , Foça, Narlıdere, Urla, Menemen, Çeşme, Karşıyaka, Dikili, Göztepe, Buca, Bornava, Ödemiş, SeferiHisar, a kadar geniş bir bölgeden , güzel İzmir İlimiz den gerek deniz ürünleri, gerekse doğal organik ürünleri Aynı gün aldırıp sizlere teslim ediyoruz.

Kargo şirketleri ile belirli bir kilometreye kadar 1 günde belirli bir kilometre üzeri 2 günde ancak gidebilen gönderiler seri motorlu kurye ayrıcalığı ile aynı gün teslim edilir.

İstanbul’dan İzmir bölgesine aynı gün gitmesi gereken acil bir gönderinizmi var ?

Yoksa siz İzmir da tatildeyken İstanbulda unuttuğunuz eşyalarınızın size ulaştırılması mı gerekiyor.

Telaşlanmayın tek yapmanız bizi aramak ve şehilerarası kurye hizmeti almak.

İstanbul İzmir kurye hizmeti ile İzmir ve tüm ilçelerine (Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla) aynı gün kurye hizmeti verilmektedir.