Aylık arşivler: Ekim 2018

Hava Kargo

Hava kargo hem yurtiçi hem de yurtdışı için faaliyet gösteren bir hizmet olması ile bilinir. Gönderilerin daha hızlı bir şekilde yerine ulaşması konusunda kişilere yardımcı olur. Bu hizmeti sunan çok sayıda firma bulunur ve hepsi aralıksız olarak çalışma sürdürmeye devam eder. Bu nedenle kişiler hava kargo hizmeti almak istediklerinde çeşitli aksaklıklar ile karşılaşma riskleri düşüktür. Hava kargo avantajları oldukça fazladır ve çoğu kişiye de cazip gelen yönleri bulunur.

Seri Kurye , Lojistik ile irtibat kurduğunuzda, belirtmiş olduğunuz adresten gönderi teslim alınır. Daha sonra en yakın hava alanına ulaşım sağlanır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kargo uçağı içerisine gönderiler yerleştirilecektir. Gitmesi gereken yere geldiğinde hava alanından tekrar yola çıkar ve daha sonra elden teslimat gerçekleştirilmiş olur.

Hava kargo avantajları arasında ürün güvenliği de vardır. Firmalar gönderi yapacak olduğunuz her ürünü ayrı ayrı sigortalar. Böylece herhangi bir sorun meydana gelirse, maddi açıdan bir kaybınız da bulunmaz. Üstelik hava kargo fiyat açısından da oldukça cazip seçenekleri müşterilerine sunması ile bilinir.

Gün içerisinde dilediğiniz zaman firma ile iletişime de geçebilir ve kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz. Kargo süreci firma tarafından düzenli olarak takip edilir. Bunun yanı sıra gönderi teslim edildiğinde müşterilere detaylı bir rapor da sunulacaktır. Yalnızca mal gönderimi için değil evrak ya da belge gönderimleri için de hava kargodan yararlanma olanağınız vardır.

Motor Kurye

Moto kurye , yoğun trafikten dolayısı ile işyeri gönderilerinizi gitmesi gereken adrese göndermekte zorluk çektiğiniz zamanlarda devreye giren moto kurye hizmeti sayesinde trafiği dert etmenize gerek kalmasın diye zarf koli paket şeklindeki motorun taşıyabileceği ağırlıktaki gönderielrnizi biz siz değerli müşterileri için gitmesi gereken adrese yaya kurye acil kurye express kurye vip kurye arabalı kurye şeklinde ulaştır değerli vaktiniz size kalır.

Motor kurye , hizmetimiz sayesinde gönderiler sürekli olarak 7 gün 24 saat saat günün her anında moto kurye firmamızın kurumsal bireysel hizmeti sayesin koli paket zarf unutulan eşyalar hediyelik eşyalar göndermemiz gerekebileceğinden dolayı, konu ile ilgili sizlere vereceğimiz en iyi moto kurye hizmetinden yararlanabilir bu konu hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz eyer kurye gönderimi yapmak istediğinizde öncesi ve sonrasında, sizin için normal kurye ve acil kurye gönderileri İstanbul’da tüm ilçelere ve yakın illere kurye gönderimi mümkün olacaktır.

Kaliteli hizmetler zincirine sahip olan moto kurye firmalarının, alanında uzman olmaları ve bizlere en iyi şekilde hizmet veriyor olmalarından dolayı, yollarda ki en iyi yardımcımız oldukları kesindir. Bugünün şartları ve güçlü rekabet ortamında her zaman müşterilerimize daha iyi hizmet veriyor olmamız gerektiğinden dolayı, sizlerde mutlaka paketleri motorlu kurye elemanları ile yollamalı ve böylelikle güveni ve kaliteyi bir arada yaşamalısınız.

Kurye gönderimi sürecinde en iyi moto kurye firmalarını bulmanız, işletmeniz açısından çok önemli olacağından dolayı, doğru şekilde sizlere hizmet veren firmaları ise motor kurye elemanları ile belirleyebilirsiniz. Moto kurye sektöründe  güçlü bir ağa sahip olan firmalar ile kurye paketlerini yollamak, her zaman daha kolay olacak ve sizlerde motorlu kurye elemanları ile paket yollayabileceksiniz.