Aylık arşivler: Aralık 2017

Nöbetçi Kurye

Nöbetçi kurye , genelde 7 / 24 saat açık olan kurye firmaları tarafından verilen bu taşıma işleminde personelin deneyimli ve gece vardiyalı şekilde çalışma sisteminde olması gerekir.

Gece nöbete kalan personelin kullanacağı araç donanımı eksiksiz ve teslimatın zamanında olacağı şekilde hizmeti vermesi gerekir.

Motorlu kurye , 7 Gün 24 saat talep doğrultusunda Bireysel ve Kurumsal olarak kesintisiz kurye hizmeti ile 24 saat nöbetleşme sistem ile mesai saatleri dışında sizler için Nöbetçi Motorlu Kurye hizmeti sunmakta olup sizden gelen hizmet talebine ansızın karşılık vermek adına daima hazır kıta motorlu kurye bekletilmektedir.

Nöbetçi Motorlu Kurye hizmetleri ile günün her saatinde mesai saatleri dışında istanbul ilin her noktasına sizlerin gönderisini ulaştırmak için sahada firmamız tarafında görevlendirilmek üzere nöbetçi motorlu kurye bekletilmektedir.

Nöbetçi Motorlu Kurye mesai saatleri dışındaki gönderilerinizi a noktasında b noktasına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Mesai saatleri dışında,resmi tatillerde,acil durumlarda verdiğimiz kurye hizmetine verilen adtır.

Nöbetçi Kurye 24 saat hizmet vermek adına oluşturduğumuz bu hizmetle kurye gönderilerinizi güvenle firmamıza emanet edebilirsiniz.

Nöbetçi Kurye sizlere sunulmuş eşsiz bir hizmettir.Mesai bitiminde,acil durumlarda yollamanız ya da almanız gereken gönderileri değerlendirmek için iyi bir fırsat olarak sizlere özel tahsis edilmiş bu hizmeten bizlere,telefondan arayarak ya da internetten yazarak ulaşabilirsiniz.

Birden gelişen olaylar sonucu acil olarak yollamanız gereken kurye ihtiyaçlarınızı artık beklemeden,size en yakın Nöbetçi Kuryemiz,gönderilerinizi sizden alır ve çok kısa sürede istenilen yere güvenli bir şekilde teslim eder.Bu kurye hizmetimizle göndermek istediğiniz gönderilerinizi,Nöbetçi Kurye çalışma arkadaşımız titizlik ve seri bir şekilde ürünü teslim ettikten sonra sizlere ister telefondan,isterseniz internet üzerinden bilgilendirme yapıp,ürününüzün emniyetli bir şekilde ulaştığının bilgisini vermektedir.

Genelde mesai bitiminde ya da gece kullanıldığı için,kurye hizmetimizde gönderileriniz,İstanbul trafiğinin çok yoğun olduğu  saatler olmadığı için ürün teslimatlarımız mesai saatleri içinden daha hızlı ve daha çabuk teslim olmaktadır.Gönderilerinizin istenilen yere teslim edilme süresi,İstanbul’un bilinen yoğun trafik durumuna,olumsuz hava koşullarına,gönderilen adresin uzaklığına göre değişmektedir.İşini profesyonelce yapan kurye personellerimiz,saatin kaç olduğunun bir önemi olmadan,acil olan kurye gönderilerinizi bizlere ulaştığınız takdirde teslimatı yapıp işlerinizi halledebiliriz.Türkiye’nin her bölgesinde sizlere hizmet vermekten zevk duyan Nöbetçi Kurye firmamız ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber sadece işine odaklı bir çalışma şekliyle kurye gönderilerinizi alıcıya ulaştırmaktadır.

Nöbetçi Kurye hizmetimiz ile sizlerin kurye gönderilerinizi istenilen yere en kısa sürede teslim etmek bizler için gurur kaynağıdır.Firmamıza ulaştıktan hemen sonra size en moto kurye arkadaşımızı yönlendirip sizinle temasa geçip teslimat işlemine bir an evvel başlayacaktır.İstanbul’un her semtinde yoğun bir şekilde çalışma sürdürmemiz,gönderilecek olan kurye gönderilerini en kısa yoldan güvenli bir biçimde iletilip sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Kurye firmamız,profesyonel,güvenilir,eğitimli ve son derece işine hakim ekip arkadaşlarımızla beraber sizlere hizmet etmeye her zaman hazırdır.Bizlere 7/24 ulaşıp her türlü desteği alabilirsiniz.

acil kurye ,  express kurye , gece kurye  , getir kurye , ilaç kurye  , moto kurye , şehirlerarası kurye , vip kurye , uçak kurye  uçak kargo  , kurye , araçlı kurye , toplu dağıtım güniçi  kurye,

hızlı kurye  , anadolu yakası kurye , avrupa yakası kurye , acil ilaç , nöbetçi kurye , şehiriçi  kurye ,  gümrük kurye  , nöbetçi eczane kurye , istanbul kurye