Zekeriyaköy Moto Kurye

Zekeriya köy Kurye işinde uzmanlaşmış ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat kesintisiz paket taşımacılık hizmeti veriliyor. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Paket taşımacılığı kolay bir iş değildir. Hele ki İstanbul trafiğini düşünürsek hiç kolay olmadığı daha bir gerçektir.

Sarıyer ilçesine bağlı olan Zekeriya köy İstanbul merkezine oldukça uzak bir ilçedir. Zekeriya köy kurye sayesindeki bölgedeki şirketler, firmalar, villa sakinleri dilediği zaman kurye hizmetimizden 7/24 arayıp bilgi alabilir, gönderilerini ekonomik, hızlı ve güvenli ulaşımını sağlar.

Seri kurye bu sektör’de çok güvenilir bir firma olmamızı sağlayan tek neden hızlı ve zamanından önce belirttiğiniz adrese gönderiler teslim etmek tek amacımızdır.

Zekeriyaköy’da hızlı kurye kaydı vermek için hemen bizi arayınız. Vip Kurye hizmeti ile’de 60 dakikada hizmet alarak gönderinizi en acil olarak ulaştırabilirsiniz.

Zekeriyaköy tamamı villa şeklinde evlerden oluşan  sarıyere bağlı bir mahalledir. Zekeriyaköyde göçmen atlı spor kulubü marketler ve eylence merkezleri vardır. Yeni inşa edilen yavuz selim köprü girişine çok yakın olup marmara ve karadenizede çok yakın sessiz sakın bir yaşam alanıdır.