0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Maslak Kurye

Maslak Kurye

Maslak kurye internet üzerinde gogole yandex bing arama motorunda aramış olduğunuz  maslak kurye anahtar kelimesi üzerinden sitemize ulaşıp gönderi vermek istiyorsanız tam da adresine geldiğinizi belirtmek isterim. firmamız maslak kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına maslak bölgesinde 3 tane hazırda bekleyen kuryeleri ile işlerinizi daha hızlı halletmektedir.

Maslak kurye, siz değerli müşterilerine son derece hızlı kurye  hizmeti ve profesyonel eğitimli İstanbul çevresini çok iyi bilen motorlu kuryeleri ile hızlı atik ve seri bir kurye hizmeti sunmaktadır.

Maslak kurye , express (acil gönderi ) hizmetini  işi verdiğiniz andan itibaren 30 ile 45 dakika arasında sizlerden alır ve toplamda 120 dakikada işi teslim etmiş olur normal kurye hizmetini ise en geç 180 dakika içinde sonuçlandırmaktadır. Hizmet kalitesini en üst düzeyde sunan firmamız Maslak’da çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Maslak kurye hizmeti ile maslakta bulunan üniversite oto sanayi işyeri gönderilerini daha hızlı bir şekilde gönderebilir ve sıkıntı çekmeden işlerinizi halledebilirsiniz yapmanız gereken şey sadece sitemiz olan serikurye.net adresine girip bu numaralardan bizleri aramaktır. 0533 406 80 640554 124 99 28

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN