skip to Main Content

Kağıthane Kurye

Kağıthane kurye, istanbul kağıthane ye bağlı bir mahalle olarak bilinir sizde sanayi mahallesinden gönderi talebinde bulunmak istediğinizde evraklarınız paketleriniz koli zarf unutulan eşyalar bulmadığınız ilaçların emin bir şekilde ulaşmasını istediğinizde.

Hemen arayın kaliteli moto kurye hizmetiyle tanışın. Kağıthane , İstanbul’un avrupa yakası’nda bulunan kağıthane ilçesine bağlı olan bir mahalle olarak bilinir 4. levnet semtine daha yakın olarak ta bilinir hemen yanında ise seyrantepe eski sanayi sitesi vardır.

Kurye motorize, eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru kurye taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Kağıthane Normal Moto Kurye : İstanbul bölge içi maksimum 180 (dk) içerisinde gönderiniz alınır ve teslim edilir. Çağrı merkezimize sipariş oluşturduğunuz anda operasyon birimimiz bulunduğunuz adrese en yakın motorlu kuryemizi adresinize yönlendirir. Gönderinizin süresi sipariş bırakılan saat ve dakikada başlar garanti edilen maksimum süre içerisinde  alınır ve teslimatı gerçekleştirilir.

Kağıthane Express Moto Kurye : istanbul bölge içi maksimum 90 (dk) içerisinde gönderiniz alınır ve teslim edilir. Çağrı merkezimize sipariş oluşturduğunuz anda operasyon birimimiz bulunduğunuz adrese en yakın motorlu kuryemizi adresinize yönlendirir. Gönderinizin süresi sipariş bırakılan saat ve dakikada başlar garanti edilen maksimum süre içerisinde  alınır ve teslimatı gerçekleştirilir.

Kağıthane Vip Moto Kurye : İstanbul bölge içi maksimum 60 (dk) içerisinde gönderiniz alınır ve teslim edilir. Çağrı merkezimize sipariş oluşturduğunuz anda operasyon birimimiz bulunduğunuz adrese en yakın motorlu kuryemizi adresinize yönlendirir. Gönderinizin süresi sipariş bırakılan saat ve dakikada başlar garanti edilen maksimum süre içerisinde  alınır ve teslimatı gerçekleştirilir.

Kağıthane Kurye siz değerli müşterileri için acil çözümler sunmanın gururunu yaşayan bir kurye şirketidir.Kağıthane Kurye çağrı merkezini aradığınız andan itibaren yaygın servis ağımızla size en yakın.

Kağıthane Motor Kurye servis personellerimiz yönlendirilir ve gönderileriniz en kısa sürede teslim alınır. Acil ulaşması gereken evrak ya da paketleriniz için Kağıthane Motor Kuryelerimiz tam size göre.

Günün her saatinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize bırakacağınız gönderi kaydı hassasiyetle ele alınıp ve olağan hızla Kağıthane Motor Kurye personellerimiz kapınıza yönlendirilir. Kağıthane Kurye garantisi altında teslim alınan her türlü gönderiniz istenilen adrese zamanında teslim edilir. Artan ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hizmetlerini yürüten Kağıthane Kurye aynı zamanda uygun fiyat avantajlarıyla da tam size ve bütçenize göre.

Back To Top