Ataköy Kurye

Ataköy moto kurye  firmamızın motorla taşıma servisi sayesinde Avrupa yakasına bağlı olan  ataköy den ve ataköye yakın olan yerlerden , göndermek istediğiniz motorların taşıyabileceği yasal olan her türden kurye gönderileri  İstanbul genelinde  20 ye yakın çalışan motorlu kuryeleri ,   sayesinde işlerinizi en kısa zaman  30 ile 45 dakika içinde talep ettiğiniz adresten alarak gitmesi gereken yere acil veya normal kurye şeklinde teslim eder.

Ataköy motorlu kurye ile taşınması acil olan veya gün içi kurye ile teslim edilmesi gereken evrak koli kredi kartı pasaport vize işlemleri eczaneden ilaç , hediyelik eşya , film dizi setlerine gitmesi gereken kaset cd flaş bellek hard disk turizm , reklam şirketleri , sigorta acentesi oto galeri ruhsat plaka işlemleri ve daha çok hizmet seçeneği ile profesyonel kuryeleri ile trafiğe takılmadan işlerinizi seri kurye ile tam vaktinde halletmeniz artık çok kolay.

Ataköy kurye sayesinde  gündüz göndermek istediğiniz yetişmez korkusu ile motorlu kuryeye vermek istemediğiniz çeşitli gönderiler kargo – kurye firmamız aracılığı ile tam donanımlı daha yüksek  küvetli motorları ile tam zamanında teslimat sağlar. Sizlerde sorunsuz bir kurye firması ile tanışmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olur ataköy kurye  gönderileri dolaştırmaz ulaştırır.

Kurye firmamız İstanbul şehrinde tüm ilçe semt mahalle köy vasfındaki yerleşim alanlarının tamamın da aralıksız gece gündüz 7 / 24 devamlı hizmet arabalı motorlu yaya acil kurye şeklinde hizmet sunmaktadır.

Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan ve en uygun ücretle yapılan, kurye faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy motorlu çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

Expres kurye, normal moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Normal kurye ücretinin, iki katı ücrete tabidir. Bakırköy motorlu kurye ile geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, normal moto kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Expres kurye teslimat süresinden daha erken, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz tarafından, gönderileriniz ile ilgili her konuda bilgilendirirsiniz.

Vip kurye, normal moto kurye ücretinin, dört katı olarak üctetlendirilir. Gönderiniz olabilecek en kısa sürede, alınır ve teslim edilir. Bizimle iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bakırköy motorlu kurye çağrı personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.