Alize Kurye

Moto kurye , sektöre girdiğimiz 2008 yılından beri sadece işimize odaklandık. Teknolojik gelişimleri mesleğimize uyarlayarak çalışmalarımızı sürdürdük. Online takipten gps ile adres tanımlamaya kadar bütün modernizasyonu tamamladık. Dijitalin bütün kaynaklarını insan gücü ile birleştirdik. Başarımız, müşteri memnuniyetini sağladı. Önceliğimiz her zaman bize dost kazandırdı.

Dostlarımız bizi referans göstererek maddi kazancımıza destek oldular. Hedefimiz sektörde makul ve kalıcı olmaktı ve biz bunu başardık. Alize Kurye olarak gelişmeleri her zaman takip ederek inandığımız ve bildiğimiz işimizi yapmaya devam edeceğiz.

Motosikletli Kurye, şehir içinde günlük yada saatlik teslimat yapılan taşıma hizmetidir. Motosikletle yapılır. Gönderi aynı gün teslim edilir.

Gönderiler şehrin trafiğine takılmadan, zaman kaybetmeden yerine ulaştırıyoruz. Önceliğimiz güvenli ve seri kurye teslimatı yapmaktır.

Amacımız hızlı ve güvenli teslimat yapmaktır. Trafikte zaman kaybetmemek için Motosikletle çalışıyoruz. Ancak bazı durumlarda yaya ve arabalı kurye hizmeti de vermekteyiz.

Uçak kargo ve kurye hizmeti, tarifeli uçaklar ile ülke içerisinde gönderinin taşınması ve karşı şehirde kurye hizmeti ile teslimatı şeklinde yapılmaktadır. Burada uçağın tarifesi ve ona yetiştirilmesi önemlidir.