skip to Main Content

İnternet üzerinde gogole yandex bing arama motorunda aramış olduğunuz  merter kurye anahtar kelimesi üzerinden sitemize ulaşıp gönderi vermek istiyorsanız tam da adresine geldiğinizi belirtmek isterim. firmamız merter kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına merter bölgesinde 3 tane hazırda bekleyen kuryeleri ile işlerinizi daha hızlı halletmektedir.

Kurye hizmetini firmamız olan seri kurye gece gündüz talep edilen işlerinizi 30 dakika ile 45 dakika arasında belirtilen adrese teslim eder.

Merterkurye, siz değerli müşterilerine son derece hızlı kurye  hizmeti ve profesyonel eğitimli İstanbul çevresini çok iyi bilen motorlu kuryeleri ile hızlı atik ve seri bir kurye hizmeti sunmaktadır.

Merter kurye , express (acil gönderi ) hizmetini  işi verdiğiniz andan itibaren 30 ile 45 dakika arasında sizlerden alır ve toplamda 120 dakikada işi teslim etmiş olur normal kurye hizmetini ise en geç 180 dakika içinde sonuçlandırmaktadır. Hizmet kalitesini en üst düzeyde sunan firmamız merterde ’da çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Merter kurye hizmeti ile merterde bulunan üniversite oto sanayi işyeri gönderilerini daha hızlı bir şekilde gönderebilir ve sıkıntı çekmeden işlerinizi halledebilirsiniz yapmanız gereken şey sadece sitemiz olan serikurye.net adresine girip bu numaralardan bizleri aramaktır. 0533 406 80 64 – 0554 124 99 28

Back To Top