0533 406 80 64

Sosyal Medya }

Avcılar Kurye

Avcılar kurye ile taşınması acil olan veya gün içi kurye ile teslim edilmesi gereken evrak koli kredi kartı pasaport vize işlemleri eczaneden ilaç , hediyelik eşya , film dizi setlerine gitmesi gereken kaset cd flaş bellek hard disk turizm , reklam şirketleri , sigorta acentesi oto galeri ruhsat plaka işlemleri ve daha çok hizmet seçeneği ile profesyonel kuryeleri ile trafiğe takılmadan işlerinizi seri kurye ile tam vaktinde halletmeniz artık çok kolay.

Avcılar kurye sayesinde  gündüz göndermek istediğiniz yetişmez korkusu ile motorlu kuryeye vermek istemediğiniz çeşitli gönderiler kargo – kurye firmamız aracılığı ile tam donanımlı daha yüksek  küvetli motorları ile tam zamanında teslimat sağlar. Sizlerde sorunsuz bir kurye firması ile tanışmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olur avcılar kurye gönderileri dolaştırmaz ulaştırır.

Kurye firmamız İstanbul şehrinde tüm ilçe semt mahalle köy vasfındaki yerleşim alanlarının tamamın da aralıksız gece gündüz 7 / 24 devamlı hizmet arabalı motorlu yaya acil kurye şeklinde hizmet sunmaktadır.

Avcılardan istanbul ilçe semt mahallerine gönderi yapmanız gerektiği ana kurye firmamız olan seri kurye şirketini internet üzerinden bulabilir telefon numrası üzerinden iletişime geçerek farklı bir semt mahalle veya ilçeden gönderi yapabilir veya avcılardan istenilen şehiriçi veya şehirdışı kurye gönderiminde buluna bilirsiniz.

Avcılar acil kurye gönderileriniz için ekspress kurye tercihinde bulunabilirsiniz. Gönderi teslim süresi 90 dk. ile 120 dk. arasındadır.
Avcılar Vip Kurye
Avcılar Kurye Hizmetlerimiz
Avcılar kurye hizmeti
Avcılar motorlu kurye hizmeti
Avcılar ekspress kurye hizmeti
Avcılar vip kurye hizmeti
Avcılar arabalı kurye hizmeti
Avcılar acil kurye hizmeti

Avcılar Express Kurye

Avcılar kurye dönderilerinizin belirtilen süreler içinde alıcısına teslim edilmesi, en önem verdiğimiz husustur. Avcılar den gönderinizi teslim alıp bir kaç saat içinde teslim etmekteyiz. Hızlı güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için Motorlu Kurye her geçen gün kendini yenilemektedir.

Teslimat için verdiğimiz süre içinde moto kurye ekibimiz yerine ulaşır ve teslimatı gerçekleştirir. Avcılar bölgesinde kurye gönderi ihtiyacınız olduğunda bize Kurye çağır sayfamızdan  ulaşabilirsiniz. Alıcıya teslim edilen gönderinin ardından, irtibat bilgileriniz aracılığıyla size bilgi verilir. Avcılar moto kurye müşteri memnuniyeti hususuna çok önem vermektedir.