0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir Kurye aktif olarak çalışmış olduğu bölgelerindendir. Ataşehir ilçemiz E5 ile tem’in kesiştiği  bir yerleşim yeri olarak bilinen ve genel olarak çalışan kesimin yer aldığı zaman ve ulaşım açısından tercih edilen, modern bir kentimizdir. Ümraniye ilçesine de yakın komşu olan bu ilçemizdeki bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin de mesai saati içerisinde ve sonrasında dahi özel olarak elden teslim edilmesi ve ulaştırılması gereken matbu şeklindeki evraklarınız, koli , paket , hediyelik eşya, gibi acil ulaştırılması gereken ne varsa istediğiniz İstanbul içi tüm ilçelerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırarak teslim ediyoruz. 

Ataşehir Kurye ekibimizle zamanla olan yarışınızda çözüm ortağınız oluyoruz ve sizler masanızın başında sıcacık kahvelerinizi yudumlarken bizler masalarınızdan gönderinizi sizlerden iş emri formumuzla birlikte teslim alıyoruz ve gitmesini istediğiniz hedef noktaya uzman  Acil Ataşehir Kurye motorize ekiplerimiz ile teslim ediyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında ki bulunan Moto kurye operasyon irtibat numaralarımızı arayarak gönderileriniz ile alakalı istediğiniz bildiyi alabilir ve iş emri formunuzu oluştururak hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

Kurye ekibimiz şehir içi olduğu üzre şehir dışı gönderilerinizde de tercih edebileceğiniz bir moto kurye genel merkezi’dir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti motokuryemerkezi ailemizin her zaman ilk önceliğidir,  ve sizleride ailemizin içinde görmekten mutluluk duyarız.

Ataşehir Moto Kurye Gönderi Prosedürümüz ve Seçeneklerimiz

Ataşehir Moto Kurye 7 gün 24 saat sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetimize sizlerin iş emrinizden sonra vermiş olduğunuz ulaştırılma kayıtlarınız doğrultusun da o anki aciliyetinize göre express kurye gönderi seçeneği ile yada normal kurye gönderi seçeneğimiz ile iki şekilde istanbul içi bölgelerimize ulaştıra bilirsiniz. 

Moto Kurye Merkezimizinin çağrı merkezi ile telefon ile yada mail ile kayıt işlemleriniz sonrasında bulunduğunuz bölgeye en yakın saha personelimizi yönlendirerek gönderilerinizi sizlerden teslim alıyoruz. Seçmiş olduğunuz seçeneğiniz doğrultusunda express gönderi ise evraklarınız 34 ile 45 dakika da normal gönderi seçeneğinizde ise 90 dakika içerisinde tarafınızdan alınır ve aynı sürelerde hedef noktaya ulaştırılır.

Normal kurye veya expresss ataşehir moto kurye gönderinizin alınıp teslim edilme süresi toplamda 1.5 saattir, normal moto kurye gönderinizde ise 3 saattir. Bu süreler hava koşullarına göre zaman zaman değişkenlik göstere bilmektedir. Bazen daha erken sürelerde teslimatı yapılmakta bazen de en fazla 20 / 25 dakika opsiyonlu gidebilmektedir. Sizlerde günün dilediğiniz saatinde moto kurye genel merkezimizi arayabilirsiniz ve Atasehir Motorlu Kurye  hizmetlerimiz ile daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ataşehir Kurye Gönderi Seçeneğimiz Ve Diğer Kurye Gönderi

  • Ataşehir Kurye | Express Moto Kurye Hizmeti
  • Ataşehir Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmeti
  • Ataşehir Kurye | Acil Moto Kurye Hizmeti
  • Ataşehir Kurye | Nöbetci Moto Kurye Hizmeti
  • Ataşehir Kurye | Vip Moto Kurye Hizmeti

Seri motorlu kurye hizmet seçeneklerimiz ile sizlerinde zamanında ulaştırılması gereken bütün kurye gönderilerinizi uzman ekip ve ekipmanlarımız ile sizler için İstanbul bölgesinde 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile kesintisiz sorunsuz ve kaliteli olarak hizmet sunmaktayız. 

Motosikletli Kurye ekiplerimiz ve operasyon merkezi profesyönel ekiplerimiz ile her gönderinizi sorunsuz ve zamanında hedef noktaya ulaştıracaksınız. Ataşehir Motosikletli Kurye hizmeti gönderi fiyatları ve süre bilgileri için sizlerde hemen web sayfamızdaki kısayol iletişim butonlarımızı tuşlayarak bizim ile iletişime geçin ve aklınıza takılan ne varsa öğrenin ve size özel kurye hizmeti alın.