0533 406 80 64

Sosyal Medya }

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha önce seri motorlu kurye ile çalışmış olan müşterilerimize tüm kurye gönderilerinde %10 indirim hakkına sahip oluyorlar. Seri motorlu kurye hem hızlı hemde güvenilir. 0533 406 80 64
DAHA FAZLA BİLGİ

Adapazarı Kurye

adapazarı kurye

Adapazarı kurye , henüz uçan araçlar çıkmadığından dolayı gönderiler trafik nedeni  veya zaman kaybını önlemek adına bireysel kurumsal motorlu kurye gönderileri  geç kalmasın istiyorsanız tam size göre bir motorlu kurye firmasına sahibiz.

Adapazarı  kurye , şehir içi veya şehir dışı hediyelik eşya koli paket zarf kredi kartları otomobile ait parçalar unuttuğunuz ev iş yeri anahtarları eczanelerden ilaç  market alışverişleri mağaza alışverişleri  çiçek siparişleriniz  30 dakika ile 45 dakikada verilen adresten alınır  verilmesi gereken adrese ise söylenen zaman içinde teslim edilir.

Acil Kurye , Yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü ve Efsane Cuma gibi özel günlerde, internet alışverişleri ile kargo sorunları doğru orantılı bir artış gösteriyor. Bu dönemlerde kargoların teslim edilmesi, günler hatta bazen haftalar sürdüğünden; acil kargo gönderiminden söz etmek dahi mümkün olmuyor. Bu aksaklığın tek nedeni olarak kargo firmalarını göstermek çok da doğru bir yaklaşım sayılmaz. Artan talebi karşılamaya yetmeyen iş gücü ve nitelikli çalışan eksikliği de kargoların hızlı teslim edilmesini zorlaştıran nedenlerden. Hal böyle olunca normal günlerde bile acil kargo gönderimi aynı gün içinde yapılamayabiliyor. Bir kargonun adrese teslim edilmesi genellikle 1-3 iş günü sürüyor. Fakat aynı gün, hatta tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda birkaç saatte kargo gönderimi yapmak, teknolojik ve pratik çözümler gerektiriyor.

Acil motorlu kurye şehrimizde bulunan 38 ilçesinde ve bu ilçelere bağlı olan mahalle köy gibi yerleşim alanında hızlı kuryeleri sayesinde alınması veya gitmesi gereken en acil  kurye gönderileri belirtilen zaman içerisinde söz vermiş olduğu zaman içinde müşteri memnuniyetine önem veren çalışanları sayesinde güven içerisinde kurumsal bireysel şehirler arası şehir içi gönderiler en son model hızlı motorları semt mahalle köy yerleşkelerini iyi bilen motorlu kurye  çalışanları ile  zaman kaybetmeden en seri şekilde işleriniz gitmesi gereken yere ulaştırılır.

Acil gitmesi gereken evrak paket koli hediyelik eşya pasaport çiçek eczaneden ilaç gibi istekleriniz normal kurye gönderimine göre  acil kurye 2 kat daha fazladır.

Normal kurye gönderimi toplamda 180 dakikayı bulurken acil kurye gönderimi 45 dakika ile 120 dakika arasında teslim edildiği için bu fiyat iki katı olarak belirlenir.

İşleriniz acil ise yanınızda seri motorlu kurye var hiç telaş etmeyin iş yetişir.

Hemen sürekli personellerimiz sahada olduğu için seçtiklerimiz denklemi uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca elbette ki çok geniş bir aile çalıştığımız için sizlere vermiş olduğunuz ürün fiyatları her zaman için piyasa fiyatlarının da altında olacaktır. Bu konuda herhangi bir sıkıntı olmadan bizleri arayarak sizler de istediğiniz her konuda en uygun fiyata ulaşabilirsiniz
Ada pazarından İstanbul iline ve ada pazarına yakın tüm illere kurye gönderimi yapabilirsiniz Motorlu kurye firmamız ucuz hızlı seri kurye olarak hizmet sunmaktadır.

Adapazarı Kurye hizmetleri ile ilgili olarak firmamız aradığınız takdirde ekiplerimiz sizlere gerekli kolaylığı sağlayacaktır. Bilindiği gibi yaz kış en önemli noktalardan bir tanesi artık kaliteli şekilde hizmet sunmak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet veren firmaların en önemli olarak müşterilerini düşündüğünü göstermeleri açısından çok büyük önem arz etmekte ve bu yüzden sizler de bizlere ulaşarak bu hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Böylece daha iyi sonuçlar almış oluyorsunuz ve herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamamış oluyorsunuz. Bu arada firmamız her zaman sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.