0533 406 80 64

Sosyal Medya }

Mevcut Müşteriler için %10 İndirim Fırsatı
Daha önce seri motorlu kurye ile çalışmış olan müşterilerimize tüm kurye gönderilerinde %10 indirim hakkına sahip oluyorlar. Seri motorlu kurye hem hızlı hemde güvenilir. 0533 406 80 64
DAHA FAZLA BİLGİ

Acarkent Kurye

Beykoz acarkent kurye , oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Ulaştırılması gereken gönderiniz varsa acarkente kurye tam donanımlı kurye ekibi ile her zaman acarkentte hazır bekleyen kuryeleri sayesinde en kısa zaman içinde kurye çağrılarınıza yanıt vererek güven duygusu ile işlerinizi teslim eder.

Kurye zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir.

Adından da ankaşıldığı gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir duzen konmuştur.Teslimatını istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese teslim edelim.

Beykoz ilçesine bağlı genelde elit kesimin oturduğu kavacığa yakın yerleşim bölgesi olarak bilinir.

Acarkent kurye , ile İstanbul içi  koli paket hediyelik eşya market alışverişleri eczanelerden ilaç kargo acele gitmesi gereken özel istekleriniz için kurulmuş bir motor kurye servisidir.

Yedigün yirmidört saat çalışan kurye lerimiz ile işleriniz yarım kalmadan Acarlar ve çevresinde hazır bekleyen kuryeleri ile 30 ile 45 dakika arasında kesin çözüm sunuyoruz Acarlar kurye dolaştırmaz ulaştırır.

Moto kurye sayesinde insanlar günlük yaşamlarının her anında bir ürün elde etmek için siparişte bulunmaktadır. Son zamanlarda internet ortamında alışveriş hızla artarak büyüme ile devam etmektedir. Sanal ortamın birçok avantajı olduğu için insanlar bu yüzden daha çok alışveriş yaparak bütçelerini koruma altına almaktadır.

İstanbul genelinde hizmet sektörün de yapılan alışverişlerin ayrıca taşınma hizmetinin gereksiniminden dolayı da moto kuryelere ihtiyaç duyulmaktadır. Moto kurye ile ürünleriniz ya da dosyalarınız gibi hafif eşyalarınızın güven içinde size ulaştırılması sağlanmaktadır.

Hem hızlı olarak işlerini yaparken hem de güvenilir olarak ürünlerin taşınmasını sağlamaktadır. Bu yüzden teknolojinin getirilerinden doğan belli başlı ihtiyaçların olması da zaten çok doğaldır. Bir şeyler gelişirken ya da yenilenirken etraftan başka bir ihtiyaçların desteği gerekmektedir.İnternet alışverişinin artması ile de kuryelerin gelişmesi devreye girmektedir.

  • Siparişlerinizin zamanında teslim edilmesi ve güvenilirlik duyulması bakımından kuryelere ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Hiçbir şekilde trafik engeline takılmadan hızlı ulaşım sağlanmaktadır.
  • Özelliklede büyükşehirler için kuryeler daha fazla önem arz etmektedir.
  • Önemli eşyalarınızın ya da dosyalarınızı tek emanet edeceğiniz yer kuryeler olmaktadır.