0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Vip Gönderi Acil Teslimat

Acil vip kurye , istanbul’un her noktasına dağılmış olan kurye Moto kurye Motorlu Kurye çalışanlarımız en hızlı hizmet şekliyle 1 ila 1.5 saat arasında teslimatınızı alır ve gideceği yere ulaştırır. Vip Kurye servisimizde Kurye arkadaşlarımız sadece sizin için yol çıkar ve özel olarak teslimatınızı gerçekleştirir. Güvenli ve en hızlı hizmet şeklimiz olmakla birlikte  normal ücretin 3 katı ile ücretlendirilmektedir.

Vip moto kurye , ortalama 20 ile 30 dakika içerisinde sizden alınır ve toplam 60 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Gönderinizi teslim alan motorlu kuryemiz direkt olarak vermiş olduğunuz teslimat adresine doğru hareket etmektedir. Kuryemiz sadece sizin teslimatını yapmaktadır. Acil teslimatların İstanbul içerisinde 10 ile 60 dakika içerisinde, hava şartlarına ve teslimat adresinin mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Vip Kurye özel teslimatlar için kullanılır.

Sadece size özel çalışan kurye alıcıya en hızlı şekilde teslim etmek içi yola çıkar. Vip Kurye hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, normal kurye hizmetimizden farklı bir ücret ödemektedir. Bunun nedeni ise Normal Kurye hizmetimizde tüm gönderiler sırayla toplanmakta ve dağıtılmaktadır. VIP Kurye hizmetinde ise size özel hizmet verilmektedir.