0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Üsküdar Acıbadem Kurye

Altunizade Kurye Hizmetlerimiz Motokuryemerkezi ekiplerimizce kesintisiz olarak 7/24kurye ‘lerimiz ile devam etmektedir. Altunizade semtimiz, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Üsküdar veKısıklı yolu üzerindedir. Bağlarbaşı ile Millet Bahçesi adı verilen park arasında kalan bölgenin güneyinden, Koşuyolu’na doğru uzanan kesimindeki yoğun trafik koşullarının müşterilerimizin gönderileri açısından sorun teşkil etmemesi amacı ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize, Altunizade Moto Kurye ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 

Altunizade Kurye hizmet seçeneklerimiz arasında yer almakta olup bu bölgedeki tüm müşterilerimizinde gün içinde ve gün sonundaki özel olarak ulaştırılması gereken evrak, koli, paket gibi gönderilerinizi sizlerden teslim alarak gitmesini arzu ettiğiniz istanbul içi bölgelere istediğiniz süre ve zaman da teslim ediyoruz.

Moto Kurye ile iletişime geçip iş emri oluşturduğunuz andan itibaren çalışmaya başlıyoruz ve size yada gönderinize en yakın olan Altunizade Kurye personelimizi yönledirerek acil gönderilerinizde 30 ila 45 dakika içerisinde normal gönderilerinizde ise 1 ila 1.5 saat içerisinde evraklarınızı teslim alarak hedef noktaya sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Altunizade Kurye Hizmet Seçeneklerimiz ve Gönderi

Altunizade Moto Kurye Hizmetlerimiz İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak devam ettiği üzre bu bölgede günün her saatinde kesintisiz olarak ekip ve ekipmanlarımız ile sizler için 20 yıldır devam etmektedir. Seri motorlu kurye kendinize uygun gönderi seçeneğiniz ve aciliyetiniz doğrultusunda operasyon merkezimiz tarafından bulunduğunuz lokasyona en yakın motorize kurye personelimizi yönlendirerek gitmesi ve ulaştırılması gereken evrak, koli, paket gibi matbu şeklinde elden teslim edilmesini istediğiniz tüm gönderilerinizi kalite ve firma güvencemiz çerçevesinde ulaştırıyoruz.

İstanbulun her geçen gün artan trafik yoğunluğundan ötürü zamanla olan yarışınızda sizlerin, iş yerlerinizin kurtarıcısı ve çözüm ortağı oluyoruz. Bu bölgede bulunan ve ikamet eden bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimiz hizmetlerimizden yararlana bilmektedirler. Genel merkezimizinde bu bölgede olmasından ötürü diğer bölgere nazaran evraklarınız daha hızlı ve daha çabuk bir şekilde sizlerden teslim alınarak hedef noktaya ulaştırılmaktadır. Altunizade Moto Kurye hizmetlerimizde gönderileriniz üç şekilde karşı lokasyona götürülmektedir.

  • Vip Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (1) saattir.
  • Express Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (1.5) saattir.
  • Normal Moto Kurye Gönderisi : İstanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelere teslimat süresi (3) saattir.

Seri motorlu kurye , firmamız dan yapmış olduğunuz bütün gönderileriniz sizlerin isteği ve aciliyeti doğrultusunda evraklarınız tarafınızdan motosikletli kurye ‘lerimiz ile teslim alınarak yukarıdaki yazılı olan gönderi seçeneklerimiz doğrultusunda hedef noktalara ulaştırılarak teslimatı yapılmaktadır. Altunizade Motosikletli Kurye hizmetlerimiz ve diğer seçeklerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgiyi aşağıda yazılı olan irtibat telefonlarımızı arayarak öğrene bilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk ve kıvanç duyarız.

Altunizade Kurye Hizmeti Yaptığımız Bölgelerimiz

İstanbul Geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçe ve mahallerimizdeki bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ve adress bilgilerimizle sizlerinde zamana karşı yarışınızada çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz. Üsküdar ilçemize bağlı tüm mahallerimiz den 7 gün 24 saat kesintisiz olarak  Altunizade Moto Kurye hizmet alabilirsiniz. Üsküdar bölgesinde hizmet alabileceğiniz mahallelerimiz aşağıda yazıldığı gibidir.

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi hizmet bölgelerimizdir.