Şile Kurye

Şile Kurye , sigorta turizm gümrük nakliye , alışveriş mağazaları kuyumcu eczane oto galeri market daha pek çok iş yeri ile alakalı kurye gönderileri paket koli zarf hediyelik eşya çiçek pasaport vize kimlik , ilaç , anahtar otomobil parçaları mağaza alışverişi gümrük evrakları uçak kargo ile gitmesi gereken evraklarınız tam vaktinde adresinizden alınır ve gitmesi gereken adrese en kısa zamanda ulaştırılır.

Moto kurye hizmetlerinin en avantajlı tarafı mesai kavramının olmayışıdır. Zaman sınırlaması ve bu nedenle beklemeye alınan müşteri talepleri ile karşılaşmazsınız. Gece kurye hizmetleri ile dilediğiniz zaman diliminde gönderinizi dilediğiniz adrese ulaştırmanız sağlanacaktır.

Posta veya kargo şirketleri ile gönderilerinizin ulaşacağı zamandan çok daha kısa sürede ve çok daha birebir takip imkânı sağlayarak çalışan moto kurye firmamız express kurye hizmeti ile aynı günde teslim imkânı da sağlamaktadır.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Şile ’de Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.