Seri Motorlu Kurye ile Uçak Kargo Hizmeti

Seri kurye  , motorize kurye firması ile , şehir içi, hem yurtiçi, hem de yurtdışı uçak kargo hizmetleri ile diğer hizmetlerinde olduğu gibi, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için faaliyetlerini devam ettirmektedir. Seri kurye tarafından yürütülen uçak kargo hizmeti ile normal ya da acil nitelikli tüm gönderiler, en son teknoloji ile güvenliği sağlanarak ve en hızlı şekilde taşınmaktadır. Teslimat hızı, takip sistemleri, bilgilendirmeler ve hizmet kalitesi ile sektörde farklı bir yer edinen seri kurye, bu anlamda da, müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarmış bir firmadır.

Müşterilerin, tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışan firmamız, uçak kargo gönderilerini, işleyiş planlamaları dâhilinde ve büyük bir titizlikle yapmaktadır.
Acil olarak ulaşması gereken bir gönderiniz varsa, uçak kargo hizmetini kullanarak, zaman konusunda sorun yaşamadan, işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Uçak kargo hizmeti ile tüm gönderileriniz, en kısa sürede, olması gereken adrese teslim edilecektir.

Ankara Esenboğa havalimanında bekleyen acil gönderileriniz varsa, uçak kargo hizmeti yoluyla, gönderiniz özel kuryelerimiz ile havaalanından alınır ve gideceği adrese teslim edilir. Hem de 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanacak bu işlem ile acil gönderiniz zamanında yerine ulaşmış olur.
Yurtiçi gönderiler için, Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet veren firmamız, havaalanı bulunmayan iller için de teslimatın kısa sürede tamamlanması için, mobil kuryeler ile hizmetler sunmaktadır.

Uçak kargo kapsamındaki gönderiler, göndericinin adresinden teslim alınarak, ilk başta, en yakın havaalanına gönderilir. Firma anlaşmalı olduğumuz uçak kargo şirketlerinin aktarımı yoluyla, alıcı adresinin bulunduğu şehrin havaalanına gelen kargo, ilgili teslimat için görevlendirilen özel kuryeler aracılığı ile havaalanından teslim alınır ve belirlenen adrese teslim edilir.

Acil nitelikli kargolar, zaman kavramı konusunda aciliyet içermesi ve güvenlik nedeniyle önem taşıması gibi nedenlerden dolayı, taşınması özel itina gerektiren kargolardır. Uçak kargo hizmetimiz dâhilinde, müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak çözüm bulmak prensibiyle, hizmete yönelik farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu anlamda, adresten- adrese, adresten havaalanına, havaalanında adrese ve havaalanından – havaalanına uçak kargo hizmetlerinden, size en uygun olanı seçmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, kargonun alıcıya nasıl teslim edileceği konusunda da tercih yapabilirsiniz.

İsterseniz, kargonuz alıcı adresine kuryelerimiz aracılığıyla teslim edilir. Ya da kargonun varış noktasında teslim alır. Son seçenekte ise, alıcı kargoyu şubemizden teslim alabilmektedir. Bu seçim yapıldığı takdirde, kargo şubemize teslim edildiği anda, alıcı telefon yoluyla bilgilendirilmektedir.

Uçak kargo aracılığı ile gönderileriniz, Türkiye’nin birçok şehri için aynı gün teslimat sağlamaktadır. Gün içi teslimatların geçerli olduğu noktaları web sitemizde ayrıntılı olarak görebilirsiniz.