Kuryeci

Kurye iş disiplinine sahip kuryelere her daim ihtiyaç duyan firmaların verdiği kurye ilanları arasından hedefinize ve çalışmak istediğiniz şehre uygun olanlara başvurarak kolaylıkla yeni bir işe sahip olabilirsiniz.

Motorlu kurye insanlarla iyi bir şekilde iletişim kurabilmek, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilmek de iyi bir kuryede aranan özellikler arasında yer almaktadır. Güler yüzlü ve nazik bir yaklaşıma sahip, ekip çalışmasında başarılı ve müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş kişiler kuryelik yapmak için her zaman bir adım öndedir.

Birçok şirket ve iş yeri için oldukça önemli olan kuryeler; dağıtım için hazır olan ürün, evrak ve belge gibi tüm gönderileri eksiksiz bir şekilde gerekli kişi ya da kuruluşlara iletmekle yükümlü kişilerdir. Yapılan programa uygun bir şekilde dağıtım yapma sorumluluğu olan kurye, gidilecek adresleri tespit eder ve en uygun güzergahı kullanarak görevini yerine getirir.

Kargo ve lojistik firmalarının yanı sıra; restoranlar ve günlük gönderi dağıtımına gereksinim duyan firmaların verdiği kurye iş ilanı için yaptığı başvuru kabul edilen kişiler, operatörü ile sürekli iletişim halinde olmalıdır.