Kocaeli Kurye

Kocaeli kurye yoğun trafik dendiğinde de aklımıza ilk
olarak İstanbul gelmektedir. Bu sektör, hem insanlara farklı bir konuda
istihdam alanı yaratmakta, hem de artan trafik probleminde çok hızlı
işlemler yapabilen kuryelerle birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri
arasında yer almaktadırlar. adeta İstanbul’un derdine derman olmuştur
diyebiliriz. Örneğin firmamız bunlardan sadece bir tanesidir. Siz değerli müşterilerimize uygun hizmeti verebilmek için canla başla yıllardır çalışmaktayız.

Kocaeli  kurye hizmeti ile siz değerli müşterilerimize 7 / 24 kocaeli ve bu ile bağlı ilçelerde kesintisiz moto kurye hizmeti sayesinde geç kalmadan işleriniz halletmenizi sağlıyoruz.

Kocaeli Motorlu Kurye olarak sizlerin havalimanlarında dahi özel kargolarınızı sizlerin adına teslim almakta ve gene imza karşılığı istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Kocaeli Kurye ekibimiz 7/24 saat sizlerin isteği üzere acil olan ne kadar gönderiniz varsa hepsini en kısa zamanda en güvenilir bir şekilde yine imza karşılığı adreslerine ulaştırmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında yer alan dosya gönderme, davetiye dağıtımı, özel günleriniz için hediye yollama, bankaların kredi kartları ve hesap özetleri, Dergilerin dağıtımı, gazete dağıtımı yer almaktadır. Sizler bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile takip edebilir gönderiniziniz son halini görmek isteyebilirsiniz. Bizleri ister bilgisayardan isterseniz telefonlarınızdan takip edebilir evrakınızın raporunu bizlerden isteyebilirsiniz.