Kalite Politikamız

Seri bir gönderi yapmak istediğiniz anda trafiğe takılmadan zaman kaybetmeden gönderiler ucuz hızlı ve seri bir şekilde gitmesi gereken il ve ilçelere emin bir şekilde ulaştırılır.

Kurye firmamız 2014 yılından beridir hızlı güvenilir taşımacılık da yaptığı işlerden taviz vermeden kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Seri kurye, toplu dağıtım ve moto kurye sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak alanlarında uzman yönetici kadrosu ve çalışanlarıyla müşteri odaklı çözümler geliştirmeyi, yaygın dağıtım ağıyla ülkenin en ücra köşesine bile aynı hız ve kalitede sorunsuz hizmet sunmayı ve sektördeki kalite standartlarını en üst seviyelere çıkartmayı ilke olarak benimsemiştir.

Takım ruhunu benimsemiş özverili çalışanlarımız, kurumsal yapılarıyla şirketimizin birer parçaları olan acentelerimiz kalitemizin sürekliliğinin teminatını oluşturmaktadır.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.