0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

havalimanı kurye

havalimanı kurye

Moto Kurye firmamızdan yapacağınız uçak kargo gönderileri yada uçak kurye ile istanbul dışına yollamak istediğiniz gönderiler için uyguladığımız bir hizmet kurye işidir. Sizler çağrı merkezimize arayıp  kayıt yaptırdıktan sonra size en yakın olan saha personelimizi yönlendirerek yollamak istediğiniz evrak, koli ,paket gibi taşınması yasal olan ve motosiklet ile taşınması mümkün olan gönderiler ebat ağırlığına göre ve göndermek istediğiniz evrak değerliliğine göre ücretlendirme yapılmaktadır. İstanbul Hava limanı Kurye ve Sabiha Gökçen Hava limanı Kurye hakkında bilmek istediğiniz her şey için bizi istediğiniz her gün arayabilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.

İstanbul havalimanında tüm muhaberat, kargo ve kurye servisleriyle; hem kurumsal hem de bireysel müşterilere hizmet sunmaktadır. Tüm yurt içi, yurt dışı ve şehir içi gönderilerde  seri motorlu kurye , İstanbul Havalimanı’nda hizmetinizde.

İstanbul Hava limanın dan, gün içi moto kurye, ertesi gün kargo, aynı gün kargo, uçak kargo,  kargo hizmetlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

İstanbul Havalimanı Kurye, Sabiha Gökçen havalimanı ve Atatürk havalimanı kurye ekibimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul ve çevre illere sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Motorlu kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alınır. Ve yine en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN