0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Gece Kurye Sayesinde İşleriniz Yarım Kalmasın

Gece kurye ya da seri kurye, adından da anlaşılacağı üzere kısa süre içinde teslimat yapılan özel bir kurye hizmetidir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere birçok kentte yaygınlaşan gece kurye, yarım kalan gündüz yetişemeyen işlerinizin teslimatını gece kurye yapar.

Gece moto kurye, günün herhangi bir saatinde hizmet vermektedir. Kent içinde herhangi bir semte veya mahalleye taşımacılık yapmaktadır. Paket, evrak ya da farklı türdeki gönderiler, müşterinin özel talepleri doğrultusunda en hızlı şekilde belirtilen adrese telsim edilir.

Seri kurye hizmeti çerçevesinde her konuma teslimat yapılabilir. Müşteri, gönderinin durumu hakkında anlık olarak çeşitli iletişim kanallarından bilgilendirilir. 

Gece motor kurye hizmeti genellikle büyük şirketler ya da holdingler tarafından tercih edilmektedir. Gönderinin daha hızlı ulaşması için kurye gelmeden hazır olması önemlidir. Aksi durumda kurye bekletilir ve teslimat süresi uzar.

Gönderilerde adres, telefon ya da konum notlarının bulunması teslimatın zamanın teslim edilmesi için önemli faktörlerdir. Gönderilerin hava şartlarına uygun olarak paketlenmesi de önem arz etmektedir.