Moto Kurye

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #14115
  admin
  Anahtar yönetici

  Kurye , istanbul başta olmak üzere dünyanın kalabalık ülkelerinde trafik nedeni ile veya şirketlerin bireysel gönderilerin zaman kaybını önlemek adına taleplerinden dolayı kurulmuş olan motora binen insanlara kurye denilir.

  Kurye bilindiği üzere bulunduğunuz şehirde trafik ten veya başka bir sebepten dolayı oluşan sıkıntıların ortadan kalması amacı ile yaşadığınız şehir içi veya şehir dışı göndermeniz gereken özel evraklarınız eczanelerden alınmasını istediğiniz ilaçlar oto tamirhanelerinde parça sıkıntısı çeken araçlarınız için oto parçasından talep edilen parçalar gece gündüz 7 / 24 çalışan kurye elamanlarımız ile bu sıkıntıları ortadan kaldıran motorlu kurye firmamız siz değerli müşterilerimizin imdadına koşmaktadır.

  Kurye firması olarak değeri hak eden siz bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için İstanbul şehrinde her ilçe ve mahallelerde ki adresleri kolay bir şekilde bula bilen scooter veya Commuter motor konusunda kendini kanıtlamış deneyimli müşterilerine saygı duyan güvenilir dürüst çalışanları ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 / 24 iletişime geçebileceğiniz acil kurye firmamızı arayabilirsiniz.

  Ticaret kavramının olmazsa olmazları arasında gösterilen malın veya hizmetin alıcıya güvenli ulaştırılması kurye şirketleri olarak adlandırılan hizmet şirketlerinin görevleri arasındadır.
  Alıcı ve satıcı arasındaki güven duygusunu tam olarak yöneten ve iki tarafa karşıda sorumlulukları olan kurye mal veya hizmetin cinsine, gideceği zamana ve önemine göre farklı çeşitlerde hizmet verir. Acil ulaştırılması gereken bir ürün ile normal zamanında güvenli olarak gitmesi yeteceği bir ürün aynı değerlendirilmez.

  Bunun için hızlı kurye, motorlu kurye, vip kurye gibi özel hizmetler kullanılır. 7/24 hizmet veren kurye şirketleri satıcıları alıcılara karşı temsil ettiğinden işin önemini tam olarak kavramalıdır.

  Bu nedenle kurye şirketi seçerken sizi temsil edeceklerini unutmamak gereklidir. Bir ürünün veya dokümanın bir yerden başka bir yere transfer işlemini gerçekleştiren kişiye genel olarak ticaret deyimi ile kurye adı verilir.

  Çağlar boyunca süre gelen ticaret ve alışveriş trafiği hızla gelişen ve kurye olarak nitelendirilen sektörü ortaya çıkarmıştır. Kurye bir yerden başka bir yere ulaştırılması gerekenleri taşıyan, taşıma esnasında güvenliğinden sorumlu olan kişidir. Bu açıklama birçok kurye şirketi tarafından misyon ve vizyon kelimeleri ile desteklenmektedir.

  Ticaretin olmazsa olmazları haline gelen kuryeler sayesinde alıcı ile satıcı uyumu sorunsuz olarak devam etmektedir. Kurye şirketlerinin alıcı ve satıcıları yaptırımı olduğu kadar alıcı ve satıcılarında kurye şirketlerine yaptırımları vardır. Malın veya hizmetin alıcıya güvenli olarak ulaştırılması bunların başında gelir.

  #14131
  admin
  Anahtar yönetici

  -Broşür Dağıtımlarınız adresinizden 7/24 ‘Teslim Alma Belgesi’ ile teslim alınır.
  -Teslim Alma Belgesinde; Dağıtımın adeti, bölgeleri, süresi, dağıtım şekli yazar.
  -İş alımı yapan personelimiz, broşürlerinizi ilgili şubemize teslim eder. Ve, Teslim Alma Belgesindeki bilgiler doğrultusunda dağıtım süreci başlar.
  -Dağıtım öncesi uygulanması gereken ek bir hizmet sözkonusu ise (Katlama, Zımbalama vs) Operasyon ekibimiz tarafından bu işlemler gerçekleştirilir.
  -Dağıtıma hazır hale getirilen Broşürler, Dağıtım birimine Teslim Edilir.
  -Dağıtım biriminin başındaki Bölge Şefleri, dağıtım için gerekli sayıda ekipleri oluşturur ve her ekip başına, o işe özel bir ekip şefi tayin eder!
  -Broşürlerin dağıtım şekline göre ekip şeflerimizin kontrolünde ve yönlendirmeleri ile dağıtım yapılır.
  -Dağıtım başladığı andan itibaren, kuryeler üzerlerinde taşıdıkları, cihazlarına tüm dağıtım bilgilerini girerler (apartman adı, no.su sokak, cadde adları, işyeri ise işyerleri ismi ve tel no.ları, araç dağıtımları ise plaka no.ları, alınır.
  -En alt kadrodan en üstüne kadar personel doğrudan birbine bağlı olarak çalışmakta ve her çalışan bir altındakini kontrol ve denetim yetkisindedir.
  Konutlara dağıtılan broşürler apartmanların DAİRE Kapı altlarına birer adet bırakılmak sureti ile yapılır.
  – Apartman kapı altlarına veya girişlerine veya posta kutularına asla ve asla broşür dağıtımı yapılmaz!
  – ‘Daire kapı altı’ şeklinde yapılan dağıtımlarda alınan işin adeti kadar, aynı sayıda konuta girilmiş ve dağıtım 1 adet dahi broşür ziyan edilmeden tamamlanmış olur ve broşür dağıtımlarından alınabilecek en iyi talep de yine bu şekilde olmaktadır. Ayrıca broşürleriniz evlerin içersine kadar girdiğinden dolayı talep süresi de, talep oranı da daha uzun süreli olacaktır!
  – Konutlara dağıtım yapılırken broşürün içeriğine de uygun olan yerlere dağıtım yapılmasına itina gösterilir.
  – İş yerlerine yapılacak olan dağıtımlar ise işverenin isteği doğrultusunda kartvizit toplanarak da dağıtım yapılır.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.