0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Bulgurlu Kurye

Ana sayfa Forumlar Bulgurlu Kurye

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #6427
  admin
  Anahtar yönetici

  kurye-1

  Bulgurlu kurye , sigorta turizm gümrük nakliye , alışveriş mağazaları kuyumcu eczane oto galeri market daha pek çok iş yeri ile alakalı kurye gönderileri paket koli zarf hediyelik eşya çiçek pasaport vize kimlik , ilaç , anahtar otomobil parçaları mağaza alışverişi gümrük evrakları trafik uçak kargo ile gitmesi gereken evraklarınız tam vaktinde adresinizden alınır ve gitmesi gereken adrese en kısa zamanda ulaştırılır.

  Trafik müşavirliğinden yenilenmiş ruhsat ve plaka işleriniz istenilen oto galeri adresine veya bireysel ev iş yerlerine acil normal kurye seçenekleri ile teslim edilir.

  Henüz uçan araçlar çıkmadığından dolayı gönderiler trafik nedeni veya zaman kaybını önlemek adına bireysel kurumsal motorlu kurye gönderileri geç kalmasın istiyorsanız tam size göre bir motorlu kurye firmasına sahibiz.

  Zaman sizler içinde değerli ise hemen motor kurye firmamızla iletişime geçerek kurye gönderilerinin ne denli süper bir hizmet olduğunun sizlerde farkına varın. Motorların taşıyabileceği yasal olan her gönderiler zamanında gitmesi gereken adrese gönderi şekline göre (acil normal ) olarak hemen ulaştırılır.

  Bulgurludan motorlu kurye hizmeti veren şirketimizin telefon numarasına ulaşabilir kurye hizmeti alabilirsiniz. telefon üzerinden iletişime geçildi andan itibaren bölgenize en yakın kurye arkadaşımız gönderilerek kısa sürede gönderiniz teslim alınır ve verilen süre içinde gönderi karşı tarafa teslim edilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.