Acil İlaç

Etiket: 

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 3 yıl 1 ay önce admin tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10417
  admin
  Anahtar yönetici

  Acil İlaç Kurye , istanbulda en hızlı ve en güvenli şekilde talep ettiğiniz ilaçlarınız en yakın nöbetçi eczaneden alarak daha erken sağlığınıza kavuşmanızı sağlar.

  Acil ilaç , 7 / 24 kesintisiz verdiği hizmetler ilaç kurye firmalarının önde kuruluşu olmaya devam eder. nöbetçi kuryeleriyle en kısa zaman da ilaç kurye görevini üstlenir ve sizlere ilaçlarınızı daha hızlı bir şekilde yetiştirir.

  Acil ilaç , hizmet ile acil hasta veya acil ilaç ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak ilaç moto kurye talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz. Son zamanlar da bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde bizlerde bu hizmetimize başlamakla birlikte kesintisiz olarak 24 saat hizmet anlayışı ile sizlerin ayaklarına ulaştırıyoruz.

  Bu serviste teslimat sürelerimiz sizlerin bizleri aradığı ilçe ve ilacın bulunduğu eczane adresine göre değişmekle birlikte en yakın ve en uzak mesafeyi göz önünde bulundurduğumuzda 30 dakika ile 90 dakika içerisinde ilaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.Size gelen personelimize lütfen reçete kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz. 0533 406 80 64 numaralı hat üzerinden arayınız. seri motorlu kurye

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.