Sosyal Medyada Biz}

Expres Kurye

kurye-1Expres Kurye , çoklu gönderi çeşitlerinden biri olan express motorlu kurye, tüm gönderilerinizin aciliyet durumuna göre sizler tarafından belirlenir.

Normal ya da express kurye olarak hizmet faaliyetini sürdüren şirketimizde hizmet çeşitleri sınırsızdır.

Ekspres kurye , acil gönderilerinizi göz önünde bulundurarak oluşturulan express kurye kapsamında her türlü gönderileriniz zamanında ve hızlı bir şekilde adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

Sizin gönderiniz sizden alındıktan sonra başka herhangi bir iş araya girmez ve sizin işlerinizin gerçekleşmesinde herhangi bir aksama gerçekleşmez. Bu şekilde Express hız sayesinde gönderilerinize hızlı bir şekilde adrese teslim işlemi gerçekleştirilir.

İstanbul içi her türlü mesafeye 45 dakika içerisinden maksimum 90 dakika süre ile teslim işlemi gerçekleştirilir.

Gönderilerinizin adresinize gelinir teslim alınır ve bu şekilde istenilen adrese teslim edilir. Teslim işlemi gerçekleştirildikten sonrada sizlere sizin istediğiniz doğrultuda telefon ya da mail yoluyla teslimat hakkında bilgilendirme mesajı atılır. Bu şekilde gönderinizin

Express kurye tarafından ulaştırılıp ulaştırılmadığını öğrenip sorgulayabilirsiniz. Her türlü gönderim işlemlerinizi sağlıklı, güvenli, hızlı ve istenilen zamanda yerine ulaştırma hizmeti ile gerçekleştiren firmamız sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde beklemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN