Etiket arşivi: yurtdışı hava kargo

Hava Kargo

Hava kargo hem yurtiçi hem de yurtdışı için faaliyet gösteren bir hizmet olması ile bilinir. Gönderilerin daha hızlı bir şekilde yerine ulaşması konusunda kişilere yardımcı olur. Bu hizmeti sunan çok sayıda firma bulunur ve hepsi aralıksız olarak çalışma sürdürmeye devam eder. Bu nedenle kişiler hava kargo hizmeti almak istediklerinde çeşitli aksaklıklar ile karşılaşma riskleri düşüktür. Hava kargo avantajları oldukça fazladır ve çoğu kişiye de cazip gelen yönleri bulunur.

Seri Kurye , Lojistik ile irtibat kurduğunuzda, belirtmiş olduğunuz adresten gönderi teslim alınır. Daha sonra en yakın hava alanına ulaşım sağlanır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kargo uçağı içerisine gönderiler yerleştirilecektir. Gitmesi gereken yere geldiğinde hava alanından tekrar yola çıkar ve daha sonra elden teslimat gerçekleştirilmiş olur.

Hava kargo avantajları arasında ürün güvenliği de vardır. Firmalar gönderi yapacak olduğunuz her ürünü ayrı ayrı sigortalar. Böylece herhangi bir sorun meydana gelirse, maddi açıdan bir kaybınız da bulunmaz. Üstelik hava kargo fiyat açısından da oldukça cazip seçenekleri müşterilerine sunması ile bilinir.

Gün içerisinde dilediğiniz zaman firma ile iletişime de geçebilir ve kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz. Kargo süreci firma tarafından düzenli olarak takip edilir. Bunun yanı sıra gönderi teslim edildiğinde müşterilere detaylı bir rapor da sunulacaktır. Yalnızca mal gönderimi için değil evrak ya da belge gönderimleri için de hava kargodan yararlanma olanağınız vardır.