Etiket arşivi: havaalanıuçakkargo

Havalimanı Kurye

Havalimanı Kurye gönderileriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz yapmanız gereken tek şey web sitemiz üzerinden kurye talebinde bulunmaktır. İstanbul dan Türkiye illerine aynı gün teslimat.

Moto kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir. 

Havaalanı Moto Kurye ‘lerimiz Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ve İstanbul Havalimanı Kurye hizmetimiz için özel olarak seçilmiş prfofesyönel adres bilgisi olan ve hızlı personellerimizden oluşturulmuş bir ekiptir. İş emriniz sistemimize düştükten hemen sonra istanbul içi ve istanbul dışı istediğiniz teslimat noktasına gönderileriniz ulaştırılır. Bu hizmet seçeneğimizin teslimat süresi mesafe ve hava koşullarına göre değişikkenlik gösterebilir. Sizlerinde gönderileriyle sorumlu operasyon merkezimizi personellerimiz ile her daim moto kurye’lerimizle irtibat içirisindedir ve size istediğiniz doğrultuda gönderinizin teslimiyle alakalı bilgiyi sizinle paylaşa bilir.

Motorlu kurye hizmetlerimiz, gönderi sürelerine göre 4 şekilde verilmektedir. Normal motorlu kurye, expres moto kurye, Acil motorlu kurye ve vip motorlu kurye, süreleri ile birlikte ücretleri farklı olan hizmetlerimiz hakkında, daha fazla bilgi almak için, İstanbul Hava Limanı Kurye, çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Havaalanı Kurye hizmetlerimiz : Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ve İstanbul Havalimanı Kurye ekiplerimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul içi tüm semtlere hizmet sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Moto kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alarak, en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir.

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye ‘lerimiz Sabiha Gökçen Havalimanı  Kurye  ve İstanbul Havalimanı  Kurye hizmetimiz için özel olarak seçilmiş prfofesyönel adres bilgisi olan ve hızlı personellerimizden oluşturulmuş bir ekiptir.

İş emriniz sistemimize düştükten hemen sonra İstanbul içi ve İstanbul dışı istediğiniz teslimat noktasına gönderileriniz ulaştırılır. Bu hizmet seçeneğimizin teslimat süresi mesafe ve hava koşullarına göre değişikkenlik gösterebilir.

Sizlerinde gönderileriyle sorumlu operasyon merkezimizi personellerimiz ile her daim moto kurye’lerimizle irtibat içirisindedir ve size istediğiniz doğrultuda gönderinizin teslimiyle alakalı bilgiyi sizinle paylaşa bilir.

Akabinde güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirildiğin de isim bilgisi tarafınıza mail yada telefon yoluyla bildirilir. Sizlerde bu hizmetlerimzden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabileceğiniz Merkez irtibat telefonumuz  nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasındaki İstanbul Havaalani Kurye ve yeni açılacak olan Kurye ekiplerimizle bireysel ve kurumsal tüm müşretilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Firmamızın web sayfası üzerinden kendinize uygun iş emri formumuzu doldura bilir yada genel merkez irtibat numaralarımızdan aklınıza takılan tüm bilgiliyi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye hizmetimiz Motokuryemerkezi‘mizin müşterilerine sunmuş olduğu kişiye özel sunduğu hizmetlerimizdendir.

Moto Kurye firmamızdan yapacağınız ucak kargo gönderileriniz yada uçak kurye ile istanbul dışına yollamak istediğiniz gönderileriniz için uyguladığımız bir hizmet seçeneğimizdir.

Hava limanlarındaki acil olan işlerinizde de bulunduğunuz lokasyona da isteğiniz doğrultusunda evrak, kimlik, pasaport gibi aciliyeti olan tüm ihtiyaclarınız içinde motokuryemerkezimiz’den hizmet alabilirsiniz. İstanbul içi 39 ilçesinde geçerli olan bu hizmetimizden ister şehir dışına gönderi yaparbilir,

isterseniz de şehir dışından gelen gönderilerinizi de aldırta bilirsiniz Havaalani Moto Kurye hizmetlerimiz için aklınıza takılan ve öğrenmek isteğiniz tüm bilgileri operasyon merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye Hizmetleri

Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye gönderileriniz de yukarıda yazılı olan İstanbul Havalimanı ile aynı şekilde işlemektedir. Sabiha Gökçen terminali Anadolu Yakasın da olup bu kıta daki müşterilerimizin gönderileri için en kısa sürede gidebileceğimiz terminalimizdir.

İstanbul’un her iki kıtasın da da taşımacılık hizmeti veren firmamız ile sizler de buradan şehir dışına gitmesini istediğiniz kargo gönderileriniz de bizimle iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Moto Kurye Merkezi kurulduğu günden bu güne taşımacılık bağlamın da müşterilerine en kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

  İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Havaalını Evrak Teslim Süreleri

  • Havaalanı Kurye teslimat süremiz İstanbul içi (1.5) ile (3) saat arasındadır.
  • Havaalanı Normal Kurye süremiz (3) saat.
  • Havaalanı Express Kurye süremiz (1.5) saattir. ve ücreti Normal Kurye ücretinin iki katıdır.
  • Şehirlerarası Havalimanı Kurye gönderilerinizin teslim süresi ise gideceği ile göre değişkenlik göstermektedir bu sürede ortalama (5/6 saat arasındadır).

Havaalani Motorlu Kurye Hizmet Seçenekleri

  • Havaalanı Motorlu Kurye Hizmeti
  • İstanbul Havalimanı Motorlu KuryeHizmeti
  • Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye Hizmeti 
  • Şehirlerarası Havalimanı Kurye Hizmeti
  • Havaalanı Acil Kurye Hizmeti

Havalimanı Motorlu Kurye Hizmetin’den Nasıl Yararlanırım?

Havalimanı Motorlu Kurye hizmetlerimiz den yararlanmak ve gönderi yapmak için öncelikle firmamıza kendinize göre iş emri kaydı oluşturmalısınız. İstanbul’ da bulunan her iki Havalimanın dan da kargo’larınızı Türkiye’nin her iline aynı gün içinde ulaştıra bilirsiniz. Bu bağlam da Moto Kurye Merkezi firmamız 20 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Sizler de hizmetletimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

Havalimanı Kurye Gönderisi Fiyatları Ne Kadar?

Havalimanı Kurye Teslim Süresi Ne Kadar?

Moto Kurye Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere günün her saatinde kesintisiz olarak 7/24 Havalimanı Moto Kurye gönderi seçenekleriyle bireysel & kurumsal tüm müşterilerimizin hizmetindedir. Bu ve diğer hizmetlerimizle ilgili tüm bilgiyi web sayfamızı ziyaret ederek te öğrene bilirsiniz.  İstanbul ilinde bulunan her iki havalimanının dan Türkiyenin her yerine şehirlerarası havalimanı kurye gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde yılın 365 günü yollaya bilir veya getirte bilirsiniz.