0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Bulgurlu Moto Kurye

Bulgurlu kurye , sigorta turizm gümrük nakliye  , alışveriş mağazaları kuyumcu eczane oto galeri market daha pek çok iş yeri ile alakalı kurye gönderileri paket koli zarf hediyelik eşya  çiçek  pasaport vize kimlik  , ilaç , anahtar otomobil parçaları mağaza alışverişi  gümrük evrakları  trafik uçak kargo ile gitmesi gereken evraklarınız tam vaktinde adresinizden alınır ve gitmesi gereken adrese en kısa zamanda ulaştırılır.

Trafik müşavirliğinden yenilenmiş ruhsat ve plaka işleriniz istenilen oto galeri adresine veya bireysel ev iş yerlerine acil normal kurye seçenekleri ile teslim edilir.

Bulgurlu moto kurye hizmetimiz ile Bulgurlu semtinden dilediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilrsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimizden sizlere uygun hizmet türümüz ile siparişiniz oluşturulacaktır.

Bulgurlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Seri Kurye gibi tüm İstanbul ve Bulgurlu semtinin geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Trafik müşavirliğinden yenilenmiş ruhsat ve plaka işleriniz istenilen oto galeri adresine veya bireysel ev iş yerlerine acil normal kurye seçenekleri ile teslim edilir.

Henüz uçan araçlar çıkmadığından dolayı gönderiler trafik nedeni  veya zaman kaybını önlemek adına bireysel kurumsal motorlu kurye gönderileri  geç kalmasın istiyorsanız tam size göre bir motorlu kurye firmasına sahibiz.

Zaman sizler içinde değerli ise hemen motor kurye firmamızla iletişime geçerek kurye gönderilerinin ne denli süper bir hizmet olduğunun sizlerde farkına varın. Motorların taşıyabileceği yasal olan her gönderiler zamanında gitmesi gereken adrese gönderi şekline göre (acil normal ) olarak hemen ulaştırılır.

Bulgurludan motorlu kurye hizmeti veren şirketimizin telefon numarasına ulaşabilir kurye hizmeti alabilirsiniz. telefon üzerinden iletişime geçildi andan itibaren bölgenize en yakın kurye arkadaşımız gönderilerek kısa sürede gönderiniz teslim alınır ve verilen süre içinde gönderi karşı tarafa teslim edilir.

Fiyatlar sayfamızdan Bulgurlu’dan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.