0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Bostancı Moto Kurye

Bostancı kurye hizmeti , kaliteli ve ekonomik fiyatlı ,Bostancı ve tüm İstanbul’da personeli olan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Motor kurye hizmetinden yararlanmak istediğiniz durumda Bostancı’nın her bölgesinden rahatlıkla arama gerçekleştirebilir. Bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve bu konuda dikkatli şekilde hareket etmeniz sizler için avantaj oluşturur. Aynı zamanda da tabi ki bu hizmetlerle zaman kaybı ve para gibi masrafların da önüne geçmiş olma şansınız vardır. Çünkü gönderinizi nasıl yapmak istiyorsanız buna göre kuryenin gelmesini ve gerekli gönderinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kuryelerin hepsi gerekli eğitimleri almaktadır. Buna göre yönlendirmelerle işlem yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kuryeler operasyon merkezinin yönlendirmesi ile hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirirler. Daha sonra da teslimat gerçekleştiğinde sizlere geri dönüş yapılarak bilgi verilir. Bu sayede gönderiniz ile ilgili sonuçlara anında ulaşabilirsiniz.Firmamız alanında en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Bostancı kurye ile aynı gün hatta saatler içinde gönderiniz ulaşmış olur. Kargoda paketlerinizin yoğunluktan dolayı zarar görme ihtimali vardır. Teslimatlar ertesi gün yapılır. Bostancı Acil Kurye‘de ise personelimiz ekspres gönderilerinizde sadece sizin gönderinizi taşır. Bu anlamda daha güvenli taşınma işi gerçekleşir. Şöylede düşünülebilir personelimiz paketinizi teslim edene kadar size özel olarak çalışır. Kargoda böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamıza dilediğiniz zamanda ulaşabilir gönderinizin ne aşamada olduğunu sorabilirsiniz. Bazen kargo firmalarının telefonlarına dahi bakan olmaz.

Motorlu Kurye ile paketiniz gönderi yoğunluğu içinde kaybolmaz,zarar görmez. Tabi bütün bunlar düşünüldüğünde fiyat farkı’da sorgulanabilir. Ancak yapılan hizmet ile karşılaştırıldığında kalite çoğu durumda paranın önüne geçer. Bizimle birlikte gönderileriniz daima güvende olacaktır.

Bostancı Motorlu Kurye Fiyatları Bostancı Motorlu Kurye iyi niyet hizmet anlayışı ile çalışır. Burada sabit fiyat söylenmesi tabi mümkün değildir . Ancak düşünüldüğü gibi pahalı bir durum söz konusu olmaz. Gidilecek yer , gönderilen ürünün hacmi , ne kadar zamanda teslim olmasını istediğiniz gibi durumlar fiyatı belirler. Yani aslında bu anlamda fiyatın artması yada düşmesi size bağlıdır. Mesai saati içinde ulaşmasını istediğiniz bir zarf ile 2 saat içinde ulaşması gereken bir koli aynı fiyata gitmez. Yahut Bostancı’dan Kadıköy’e uygun fiyata gönderi yapılabilir. Ancak buradan İzmit’e yapacağınız gönderi elbette farklı olacaktır. Sizlere en iyi hizmeti , en uygun fiyata vermenin gayretindeyiz.