0533 406 80 64

Sosyal Medyada Biz}

Beykoz Moto Kurye

Beykoz Moto Kurye  , olarak, siz değerli müşterilerimize, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Beykoz bölgesinde, İstanbul genelinde, tüm Marmara bölgesinde olduğu gibi, diğer bölgelerde de aktif olarak, moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Moto Kurye, İstanbul un yoğun trafiğinden etkilenmeden, gönderilerinizi alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese, hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatını yaparak, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Beykoz Motorlu Kurye, moto kurye, arabalı kurye, uçak kurye, toplu dağıtım gibi, her türlü gönderilerinizi, güvenli bir şekilde teslimatını yapar. Beykoz Motorlu Kurye ile çalışmak için, 0212 226 16 75 numaralı genel çağrı merkezimizi arayarak , Kurye talebinde bulunabilir ve gönderi kaydı oluşturabilirsiniz.

Beykoz Motorlu Kurye operasyon merkezi personelleri, siz değerli müşterilerimize, kaliteli bir hizmet sunmak için, Beykoz bölgesinde ve çevresinde, hareket halinde veya park halindeki, motorlu kurye ve arabalı kurye personellerini, her zaman göreve hazır şekilde, kontrol altında tutar ve gönderinizi, alınacağı adresten alınıp, teslim edilmesi gereken adrese, teslim edilene kadar, her anını titizlikle takip eder.

Beykoz Motorlu Kurye operasyon merkezi, gönderi kaydı oluşturulduğu anda, sistemden otomatik olarak ekranda görür ve gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Hareket talimatını alan motorlu kurye, gönderinizi alınması gereken adrese doğru, vakit kaybetmeden hareket eder ve en kısa sürede, gönderinizi alır ve operasyon merkezine bildirir.

Moto Kurye operasyon merkezi bu sefer, motorlu kuryeye gönderinizi, teslim etmesi yönünde, talimat verir ve gönderiniz sorunsuz bir şekilde, teslim edilene kadar, her anını kontrolü altında tutar. Motorlu kurye, gönderinizi teslim eder etmez, teslimat bilgilerini sisteme girer ve gönderinizi kimin teslim aldığı, sistemimize bağlı cep telefonunuza mesaj olarak yada mail adresinize otomatik olarak düşer ve gönderi işleminiz bo şekilde tamamlanmış olur.