Akfırat Kurye

akfırat kuryeAkfırat kurye , Marmara bölgesinde Anadolu yakasında kişisel özel gönderiler olduğunda zarf paket koli hediyelik eşya postanedeki eşyalarınız kargoya verilmek üzere olan eşyalarınız hava limanına gitmesi gereken pasaport vize kimlik yada uçak kargo yapılması gereken ürünleriniz seri moto kurye güvencesi altında 38 ilçeden alınır ve teslim edilir.

Akfırat kurye nöter tapu dairesi adliye resmi kamu dairelerine gümrük evrakları nöbetçi eczaneden ilaçların taşınması seri motorlu kurye sayesinde çok daha kolay ve güvenli.

Akfırat kurye gönderiler en güvenli şekilde trafik derdi olmadan ucuz kaliteli hizmet anlayışı ile verilen zaman içerisinde belirtilen adrese teslimat sağlar.

Motorlu kurye firmamız 2014 yılından beridir hızlı güvenilir taşımacılık da yaptığı işlerden taviz vermeden kendinden emin bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Seri motorlu kurye bir kişi olarak başladığı motorlu kurye sektöründe ilerleyen zaman için de marmara bölgesinde hizmet ağını genişleterek hem şehir içi hem de şehirler arası kurye hizmet  sektöründe büyümeye devam etmektedir.

acil kurye ,  express kurye , gece kurye  , getir kurye , ilaç kurye  , moto kurye , şehirlerarası kurye , vip kurye , uçak kurye  , uçak kargo  , kurye , araçlı kurye , toplu dağıtım güniçi  kurye,