Adalar Motor Kurye

Adalar Motor Kurye

Adalar Kurye ,   anadolu yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanan, Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adasına hızlı ve güvenilir tüm kurye gönderiler için, sizlerde gün içerisinde kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesinde bulunan seri kurye firmamız iletişim numaralarından ulaşabilirisniz.

Seri kurye gün içerisinde adalar bölgelerine iş yerinizin yada kendi özel evrak, koli, paket, hediyelik eşya gibi özel gönderilerinizi firmamız aracılığılı ile uzman adalarda kurye personellerimiz aracılığı ile sorunsuz olarak ulaştıra bilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere 39 ilçe ve 789 mahallesine aktif olarak kurye hizmetleri sunan fimamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve adres bilgisiyle sizlerinde gün içerisinde yada geceleri nöbetçi kurye ‘leri ile kesintisiz olarak sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Firmamızın birincil önceliği ise siz değerli müşterilerimizin ve aile üyelerimizin memnuniyetidir. Adalar Kurye hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız tek şey 0533 406 80 64 hattımızdan bize ulaşmanızdır.