Acıbadem Motor Kurye

Acıbadem Motor Kurye

Acıbadem Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işer daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. 

Acıbadem’de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Acıbadem’den İstanbul’un her semtine her türlü motor kurye ihtiyacınız için 0533 406 80 64 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kurye  sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Acıbadem Normal Kurye Hizmeti: Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Acıbadem Ekspres Kurye Hizmeti: Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Acıbadem Vip Kurye Hizmeti : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında seri kurye tüm İstanbul ve Acıbadem geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motor kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderim ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz

Motorlu Kurye hizmetimiz ile Acıbadem’den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.