Acıbadem Moto Kurye

Seri kurye , acıbadem’deki bu yoğun trafik ve gelen yoğun talep nedeni ile Kurye firması burada bir ofis açmıştır. Açılan bu ofisimizde hizmet kalitesi seri kurye firmasının teminatı altında olmaktadır. Motorlu kurye ihtiyaçlarınız için yine 0212 226 16 7 5 – 0533 406 80 64 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçip kurye siparişi verebilirsiniz. Siparişi vermeniz ardından merkez ofisteki operatörümüz tarafından Acıbadem şubesinde bulunan isteğinize en uygun pozisyonda bulunan, işinde uzmanlaşmış profesyonel kuryemiz adresinize yönlendirilir. Motokurye sektöründe çağın getirdiği iletişim olanaklarını seri kurye doğru şekilde kullanması nedeni ile kurye hizmetleri anlamında kalitesi en üst seviyede olan ender firmalardan biridir.

Kurye müşteri memnuniyeti adına hizmet kalitesi artırıcı yeniliklerini uygulamaya devam edecektir. Unutmayınız, kaliteli ve acil motokurye hizmeti seri kurye‘nin Acıbadem şubesinden alınır. Motokurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir.

Acıbadem motorlu kurye hizmet şartları acıbadem şubemizdede kurye gönderi şartları; peraKurye’ nin sunmuş olduğu motokurye hizmetinde müşterilerimizin firmamız üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler güvencesi kapsamında ulaştırılmaktadır. İstemiş olduğunuz acil yada normal gönderimine uygun kurye personelimiz evrağınızın alınacağı adrese yönlendirilir ve teslimat formu düzenlenerek teslim alınarak gideceği adrese ulaştırıır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır.

Acıbadem’den yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yapılan gönderiler ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği adrese teslim edilir. Ekspres kurye gönderisi normal kurye gönderisine nazaran iki katı ücret tarifesi uygulanır ve motokurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde kurye personelinin bekletilmesi süresince ekstra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için kurye talebini gönderinizin hazır olduktan sonra yapılması arzulanmaktadır.

Seri kurye firması olarak içinde yer aldığımız sektörde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edindik. Bu doğrultuda çalışmalar içine girerek bu amaca ulaşmayı ummaktayız.

Acıbadem semtimiz Kadıköy ilçemizde yer almaktadır. Komsu diğer mahallelerden bazıları; koşuyolu Mahallesi Altunizade Mahallesi Bulgurlu Mahallesi Selimiye Mahallesi Caferağa Mahallesi

Seri kurye acıbadem de verdiği hizmetler

Acıbadem Motorlu Kurye Hizmeti Acıbadem Arabalı Kurye Hizmeti Acıbadem Express Motorlu Kurye Hizmeti Acıbadem Gece Motorlu Kurye Hizmeti Acıbadem Acil İlaç Hizmeti